Здравейте,

• vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Не разбирам много от рейк бек и т.н. имам един въпрос получих странен е-мейл ще ви напиша само част от него, защото не искам да навлизам в подробности. Ето как изглежда първия ред - Affiliate Username: pokerstrategy55. Може ли някои да ми обясни, какво означава това и защо го получавам?
      Извинявам се, ако съм нарушил някое от правилата на форума. Просто са твърде много а точно в момента не ми се чете толкова :) :)
      Поздрави на всички и късмет по масите.
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Първо да ти кажа да не се притесняваш - не си нарушил никое форумно правило.

Имейлът, както и преводът на парите, са седмичният ти рейкбек във Full Tilt Poker.

Когато се регистрираш във Full Tilt Poker през нас, имаш правото на седмичен рейкбек, който се изплаща от нас обикновено в петък.

Поздрави,

Надя
    • vvalchanov
      vvalchanov
      Бронз
      Аха сега разбирам защо е всичко това. Аз предполагах, че е нещо такова но не бях сигурен. Играя също и в "Кеик покер" и съм използвал бонус кода на покерстратеджи, но от там не съм получавал никога е-маил за такива транзакции от ПС, но пък си получавам някакви пари с код VIPPAY. Това пак ли е от вас?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Да, това също е рейкбекът, който получаваш като част от нашето предложение.

Просто системите на покер залите са различни, затова и в някои зали се получава имейл, а в други не.

Поздрави,
      Надя