Бонуса закъснява 6-ти ден !

• 11 отговора
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Провери си пощата за допълнителни изисквания. Ако не пиши на съпорта на български в "ПОМОЩ" и ги питай какъв е проблема. Отговарят от 24 до 48 часа. Не се притеснявай, ако всичко бъде наред ще си получиш бонуса :s_cool:
    • c0rd0ba
      c0rd0ba
      Бронз
      В майла нямам нови указания . А в ПОМОЩ нз че се бавят 24 часа . Пиша им от снощи и нямам отговор
    • tarratorr
      tarratorr
      Бронз
      Първоначално публикувано от SmartShop1
      Провери си пощата за допълнителни изисквания. Ако не пиши на съпорта на български в "ПОМОЩ" и ги питай какъв е проблема. Отговарят от 24 до 48 часа. Не се притеснявай, ако всичко бъде наред ще си получиш бонуса :s_cool:
      От кога на съпорта може да се пише на български? Не е ли само на англииски. Ако всичко е пратено ще ти пратят парите спокойно.
    • stanio85
      stanio85
      Бронз
      И моя бонус дойде със сериозно закъснение! не се изнервяй,а просто пиши редовно на съпорта,защото са малко несериозни:) иначе не се притеснявай,ако си направил всичко както трябва ще получиш бонуса:) успех
    • c0rd0ba
      c0rd0ba
      Бронз
      Мерси за подкрепата :) силно се надявам да го получа тоя бонус ? нз какъв е проблема че толкова се бавят . Всички документи са ми изрядни както в указанията . Пиша им постоянно ама нещо спряха да отговарят
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Плюс това днес е неделя, а те през почивните дни както нормалните хора си почиват.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от tarratorr
      Първоначално публикувано от SmartShop1
      От кога на съпорта може да се пише на български? Не е ли само на англииски. Ако всичко е пратено ще ти пратят парите спокойно.
      Вече имаме и български съпорт. Те не работят през уикенда обаче.
      Първоначално публикувано от c0rd0ba
      Мерси за подкрепата :) силно се надявам да го получа тоя бонус ? нз какъв е проблема че толкова се бавят . Всички документи са ми изрядни както в указанията . Пиша им постоянно ама нещо спряха да отговарят
      Ще те помоля да "не им пишеш постоянно", както и тук във форума. Един път стига, всичко останало ще броя за спам.
    • koleffff
      koleffff
      Бронз
      Принципно на мен не са ми пращали имейл да им пращам документи това нормално ли е ?
    • achko
      achko
      Бронз
      Провери ли си в "спам" на пощата? 2-ма от моите препоръчани приятели имат пощи в mail.bg и двамата затриха мейла с който им искат данните.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от koleffff
      Принципно на мен не са ми пращали имейл да им пращам документи това нормално ли е ?
      Здравей,

Най-добре е да пишеш на отдела за обслужване на клиенти (в менюто), ако не си сигурен. Колегите ще могат да проверят.

Поздрави,
      Надя
    • koleffff
      koleffff
      Бронз
      Благодаря изпратих документите и вече чакамм ;D