Проблем с windows 7

• soloocb
      soloocb
      Начален
      Привет , днес ми докараха една машина с windows 7 и сам много объркан .
      Главното е че не ме пуска в сайтове като pokerstars.bg 888.com garena.com и много други .Спрях firewall , настроих фирефох сам да си търси proxy . На практика каквото знам от xp го приложих но не дава ефект . Някои ако може да ме насочи към някои форум или да ми каже какво да правя ще съм благодарен ^_^ cya
  • 2 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей soloocb,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър и съм модератор тук.

Не би трябвало да имаш проблеми с влизането на тези сайтове, ако е нова инсталация и достъпа до тях не е забранен на самия компютър, но за това има най-различни начини, така че ти препоръчвам следното:

- Допитай се с човека/фирмата, който/която ти е предоставила компютъра.

- Свържи се с интернет доставчика ти и го запитай дали случайно причината не е в него, но е много по-малко вероятно да имаш проблеми с толкова различни сайтове.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • iskren91
      iskren91
      Бронз
      Ако до преди това като си бил с XP и ти е отваряло страниците, проблема ти е в настройките на Windows-а. Разликата е че при седмицата се въвеждат ръчно IP адреса и DNS. Можеш да се обадиш на оператора да ти ги кажат. Настройката се прави от Мрежови връзки. Там даваш свойства на адаптера -> IPv4 -> Свойства и въвеждаш ръчно каквото ти каже оператора по телефона. :) Успех.