Въпрос относно покер жаргона

• adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Здравейте,

може ли да каже някой кой израз се използва, когато при даден куолифайър има 5 гарантирани места и останат точно 5 играча.

В този случай е ясно, че всеки от оставащите играчи печели билет, но кой израз от "покер етикета" се използва имайки предвид самия турнир

В този случай турнирът се "канселира"... или? Кой е точният израз в подобна ситуация, ако въобще има такъв?

Надявам се, че разбрахте какво имам предвид.

Поздрави,

Мартин
  • 4 отговора
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Не съм сигурен, че ти разбрах въпроса, но нужно ли е да има подобен израз? Просто турнира приключва :roto2:
    • adidasneone
      adidasneone
      Бронз
      Дани, мерси за бързия отговор.

МНого добре си разбрал какво имам предвид.

За мен няма никакво значение дали има или няма подобен израз, важното е да съм сред 5- мата :)

Говорихме нещо за поекр с приятели и един попита дали има подобен израз. Аз в момента скучая и реших да попитам.

Явно няма подобен израз и ще изтрия след малко темата.

Хубав ден на теб ;)
    • JohnGotty
      JohnGotty
      Бронз
      Аз в една зала в ентракшън бях играл сателит,в който дори като останахме само печеливши играта си продължи до края(сигурно за престиж,знам ли...) :)
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Да в някой зали, когато останете само печелившите вместо да приключи турнира продължава докато остане само 1 :Д . Играл съм няколко пъти така, и когато стигнем до този момент всички пушваме с каквото ни дойде . Много е забавно :Д

Иначе и аз не знам за подобен израз. Просто турнира свършва и печелившите си получават наградата