Относно парите и покер системите

• urpa4a
      urpa4a
      Бронз
      Здравейте.
      Интересува ме следното. Реших теста и избрах системата Еверест Покер, понеже имам профил в покер старс преди да реша теста. Поиграх малко в Еверест покер, но самата програма и мудността с която се играе там не ми допадат. Сега докато чакам парите и докато си оправям снимките на документите реших, че ще ми е по-полезно да си ги прехвърля в покер старс-а.
      Въпросът ми е има ли възможност да си направя нов профил в покер старс-а, на който да си прехвърля стартовия бонус и да ги изиграя там и как става?

Мерси предварително!
  • 3 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Трябва да не си имал акаунт в дадената зала, за да получиш там бонуса.
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Въпросът ми е има ли възможност да си направя нов профил в покер старс-а, на който да си прехвърля стартовия бонус и да ги изиграя там и как става?

Не го прави,щте ти блокират и двата акаунта.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от urpa4a
      Здравейте.
      Интересува ме следното. Реших теста и избрах системата Еверест Покер, понеже имам профил в покер старс преди да реша теста. Поиграх малко в Еверест покер, но самата програма и мудността с която се играе там не ми допадат. Сега докато чакам парите и докато си оправям снимките на документите реших, че ще ми е по-полезно да си ги прехвърля в покер старс-а.

Мерси предварително!
      Здравей,

Както и falkoneti ти е написал, не ти препоръчваме да си създаваш втора сметка в PokerStars, тъй като това ще доведе само до ненужни усложнения.

Можеш да си избереш друга покер зала, ако не ти харесва Еверест, но имай предвид, че не трябва да си имал сметка в тази покер зала.

Поздрави,
      Надя