точки във фт

• bobipekov
      bobipekov
      Бронз
      искам да ви попитам имали възможност точките които трупам във фт да се трупат и във ПС.понеже друга ми е залата в която получих началния капитал а тоест пасифика.но преди няколко дни направих 1ви депозит във фт и искам то4ките да ми се трупат от там.благодаря предварително
  • 4 отговора
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Щте ти се трупат само ако си се регнал през ПС.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей bobipekov,

Ако си използвал нашия бонус код при регистрацията си във Full Tilt Poker, тогава ще можеш да събираш StrategyPoints чрез играта си в тази зала.

Ако обаче не си го направил, няма да може, защото тракването към нас става по време на регистрацията и не може да бъде поправено в последствие.

Поздрави,
      Надя
    • angrydevil
      angrydevil
      Бронз
      Минах теста в кайк покер, след което просто си добавих от опцийте акаунтите в покерстарс и фулт тилт от преди, налаи не пречет просто споделям там как се пиша и няма проблеми че съм директно регнат там а през вашият сайт?
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от angrydevil
      Минах теста в кайк покер, след което просто си добавих от опцийте акаунтите в покерстарс и фулт тилт от преди, налаи не пречет просто споделям там как се пиша и няма проблеми че съм директно регнат там а през вашият сайт?
      Здравей,

Няма проблем, че си ги въвел в сметката си. За съжаление те няма да допринасят за членския ти статус, ако не са тракнати към нас, но в никакъв случай няма да попречат.

Докато чакаш началния капитал, можеш да се представиш в нашия форум за нови играчи или да погледнеш допълнителни стратегически статии или видеоматериали.

Поздрави,
      Надя