Теглене на пари от друга страна.

• dido3362
      dido3362
      Бронз
      Здравейте имам акаунт в еверст покер и още няколко зали тракнати към покерстратеджи които съм направил в България . от скоро обаче живея и работя в Лондон и въпросът ми е дали ще имам някакви проблеми при теглене от даден акаунт ?
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей dido3362 , вероятно ще поискат да си верифицираш акаунта , но надали ще си имаш по-сериозни проблеми от това.
    • xXGuardXx
      xXGuardXx
      Бронз
      Здравей dido3362!

Ако си теглил преди няма да имаш проблеми ако ли пък не най много да ти поискат да верифицираш лична карта и да потвърдиш адреса си.

Иначе бих желал да те помоля за напред да гледаш внимателно къде пускаш темите си. Сега говориш за Everest Poker а си пуснал темата в раздел FullTiltPoker, което не е удачно а е и объркващо.

Благодаря ти!
      Поздрави Димчо!
    • dido3362
      dido3362
      Бронз
      Благодаря за отговора .. за темата просто не съм обърнал внимание че е за fulltilt :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей dido3362,

Както вече са ти отговорили, не би трябвало да имаш проблеми. Възможно е от залите да поискат верификация на сметките ти в тях, но в случай че всичко от твоя страна е според условията им и можеш да докажеш самоличността си пред тях, не би трябвало и това да е някакъв проблем.

Позволих си да променя името на темата ти, защото по този начин останалите потребители по-лесно ще се ориентират какво е съдържанието ѝ.

achko и xXGuardXx, благодаря ви за помощта! :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър