Ще играете ли Diablo 3?

• pArCh0n
      pArCh0n
      Диамант
      Ще играете ли Diablo 3? Аз лично смятам да го поразцъкам и покера ще остане на заден план за известно време. :fuckyeah

Pre-order-нах си го и ще го получа на някакво официално връчване в Grand Mall Varna на 15.05 в 00:00. :coolface: :coolface:
  • 123 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Това е главната причина да не си поръчвам нов PC, знам че на лаптопа няма да ми върви достатъчно добре ;)

Разгледах доста интересни видеоматериали около бетата, изглежда супер добре!

Поздрави,
      Камен
    • pArCh0n
      pArCh0n
      Диамант
      Ще можеш да продаваш предмети вътре в играта за истински пари, така че няма да е чак толкова -EV. :facepalm: :D
    • sashkopokera
      sashkopokera
      Бронз
      Hello Diablo lll , Goodbye real life. :coolface: :coolface: :coolface:
    • chokata
      chokata
      Бронз
      ето намери се заместител на покера с брадви,мечове,ножове хааха Kill покер :D
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от pArCh0n
      Ще можеш да продаваш предмети вътре в играта за истински пари, така че няма да е чак толкова -EV. :facepalm: :D
      Да, и аз го видях това (както и липсата на офлайн режим) - предполагам, че пазарът ще бъде завладян доста бързо от азиатски ММОРПГ грайндъри. Също така по всяка вероятност от Blizzard ще наложат максимални цени и няма да е много стойност. :(

Поздрави,
      Камен
    • pArCh0n
      pArCh0n
      Диамант
      Ако си избия дори и половината от цената на играта, пак ще съм доволен. Но иначе се очаква да е доста зарибяваща. ;]
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Къде е муудкилър, че не го виждам нещо :coolface: :coolface: :coolface: :coolface: :coolface: :coolface:
    • Slaker
      Slaker
      Бронз
      Аз точно поради причината, че ще спра да играя покер не смея да си го купя засега. Но все пак както всички знаем предстои лицензиране на онлайн операторите и може скоро всички да сме само на диабло.

П.П. Според Близард имат пръст в онлайн регулацията на хазарта! :D
    • kukkiwonBG
      kukkiwonBG
      Бронз
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Първоначално публикувано от 4o4ity
      Къде е муудкилър, че не го виждам нещо :coolface: :coolface: :coolface: :coolface: :coolface: :coolface:
      ахаха :D
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      .
      Какво ли ще каже закона за хазарта по този въпрос :D

И аз съм спрял гейминга откакто се захванах с покера .Покера ми е успешен заместител. С чифт аса се чуствам като застанал с AWP-то зад някой кашон(в позиция) и чакам някоя глава да се покаже(някой да резне) и да му направя хедшот(да му прибера стака) :D :D :D
    • 4o4ity
      4o4ity
      Бронз
      Гейминга винаги ще е жив,друго е като те съкнат 10 пъти да отидеш и да вкараш няколко пълнителя на случаен човек,просто друго е да има с какво да разпуснеш
    • xwink93
      xwink93
      Бронз
      майка му стара пак няма да се спи по 1-2 дена....ептен ще ми секне соц. живота.
      Преди играехме (и още де) сКрафт2 по 15-20 часа/както и да УоУ (лич кинг/катаклизъм)
      ще е яко зарибявка.

някой може ли да каже примерни параметри да знам дали да пускам обява за продан на сегашният ми лаптоп или !? :D
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Ако си избия дори и половината от цената на играта, пак ще съм доволен. Но иначе се очаква да е доста зарибяваща. ;]
      Според мен пропуснатите ползи от загубените часове в игране ще надвишат в пъти себестойността на самата игра - по-скоро се притеснявам за това. А да, и че жена ми ще ме напусне ?(

Поздрави,
      Камен
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от darkonebg
      А да, и че жена ми ще ме напусне ?(
      Getting Married or Playing Diablo 3?? (Тема във Diablo 3 fans site. Пуснато с гласуване с опции)
      Canceling the wedding and playing Diablo until I am satisfied (1-3 years) 6 votes
      Getting married and postponing Diablo for a few months 16 votes
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      За горния кометар и двете са си загуба на социален живот и пари :coolface: :D
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Canceling the wedding and playing Diablo until I am satisfied (1-3 years) 6 votes
      Getting married and postponing Diablo for a few months 16 votes
      16 човека не искат конкуренция от рано :P
    • chokata
      chokata
      Бронз
      ако има мераклии за Broodowar,от скоро почнах пак да я играя в ICCUP сурвар в Батленет слаб възвръщаш си силата зерг съм :D ,за 2вс2 и 1вс1 съм навит,може и някои $ да слагаме :facepalm: :D
    • djbobbybb
      djbobbybb
      модератор
      модератор
      Първоначално публикувано от xwink93
      майка му стара пак няма да се спи по 1-2 дена....ептен ще ми секне соц. живота.
      Преди играехме (и още де) сКрафт2 по 15-20 часа/както и да УоУ (лич кинг/катаклизъм)
      ще е яко зарибявка.
      Едно време толкова бях зомбирал по Quake2 и после 3 също и диаблото,че почнах работа в компютърен клуб :roto2: :roto2: :roto2:

+1 за жената едвам и сега едва ме търпи с покера(кръстила е компютъра "любовницата"),но ще я успокоя като изграйндя за някоя екскурзийка... :D :D :D ,спирам с лафчето и отивам да грайндя :coolface: