From 15$ to WSOP

• peshotar
      peshotar
      Бронз
      Здравейте :D ,аз съм peshotar.
      Понеже марти реши пак да си направи блог и стария беше мн як,реших и аз да си напрвя.А и почти всички които имат блогчета не губят и се надявам и на мен да ми връзва повече.Играя покер от година и малко,занулил съм 10 банки сигурно и съм голяма риба :D .Ще играя в pokerheaven.Хванах 4 евро от един фрееролл,бях станал 30,сега съм 15.Вчера на 2 мтт -та ме съкоутната поповете иначе щях да съм 300 сигурно :D .Играя 5 Ман СНГтурбо
  • 5 отговора
    • elpatseto
      elpatseto
      Бронз
      Здравей peshotar,

Честит блог, ама си изибий от главата тази ,мисъл ..."почти всички които имат блогчета не губят и се надявам и на мен да ми връзва повече." Чисто и просто повечето потребители с блогове публикуват основно успехите си. Разбира се всяко правило си има изключения. ;)

Още веднъж успех и да натрупаш солидна банка. :fuckyeah

Поздрави,
      Пламен ГЕОРГИЕВ
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Трябва да имам стимул :D
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Днес съм някакви 2 долара напред май,ама това няма значение.Мене единствената ми цел този месец е статус злато,а имам още 240 точки и нз как ще стане.Айде успех ви по масите :D
      Барселона-РЕал мадрид-1:2 за неразбралите :D :D :D :fuckyeah
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Днес се double upnah и вече съм 30$..даже евро.ЙЕЕС.Мисля че кешнах на около 90% от турнирите които играх,а 70 % бях първи.Доста ми вързваше може и повече.Може тия дни да кача някаква графика,ако не не ме домързи някой път да си пусна тракера.
    • peshotar
      peshotar
      Бронз
      Неееее тилтнаха ме пак............на турнира за холдем манагерите бях 12ти сума ти време,отстраних алпила и накрая ме изгърбиха !!33% имах шанс на търна.Утре ще почна да слагам картинки(графики) ,статистики и песнички.
      Банка:26,50