Bonus Help

• veskopk
      veskopk
      Бронз
      Леко въпросче , значи изгубил съм първоначалните 30$ след извесно време вкарах 10$ за другите 20$ от бонуса ако не оспея да изчистя бонуса до определеното време примерно ако банката ми е 150$ , 50$ ли ще си вземат pokerstrategy?Иначе да се похваля от вчера до днес с тези 10$ долара стигнах до 120$ банка и то още не са ми пратили останалите 20 $ от бонуса.
  • 6 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей veskopk,

Ще проуча какви са условията в този специфичен случай и ще ти отговоря възможно най-скоро.

Предварително благодаря за проявеното търпение и разбиране! :f_thumbsup:

Инак поздравления за успехите! Продължавай все напред и нагоре от сега натам. Но сигурен ли си, че използваш правилно управление на своята покер банка?

Поздрави,
      Александър
    • veskopk
      veskopk
      Бронз
      Не точно . :D Опитвам се да играя правилно повече съм по MTT но пък основна част от банката ми е изградето от HU,SNG,CASH така , че незнам . ;)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Препоръчвам ти да се насочиш само към един формат, особено ако нямаш голям опит в онлайн покера, защото смесвайки толкова различни видове игра, едва ли можеш да се представяш оптимално във всеки един от форматите и по този начин някои от тях ще изяждат спечеленото от другите.

В случай че забелязваш че имаш повече приходи от даден формат - защо не опиташ с него.

Ако ми кажеш кой точно формат си избрал - ще мога да те насоча и към полезна за теб информация, която можеш да намериш на сайта ни. :f_thumbsup:

Виждам че активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър
    • veskopk
      veskopk
      Бронз
      Представил съм се в форума ако не се бъркам. :nh Статии съм чел когато трябва в момента съм на практиката.А по въпроса с бонуса чакам отговор. :coolface: Относно кои формат съм избрал не мога да реша.В всички гореизброени на ниските лимити ги късам чакам да сабера банка да се качвам нагоре и тогава евентуално ще се насоча към нещо определено. :)
      Грешките който намирам в играта си са свързани основно с tilt и психологическа подготовка но работя усилено за подобряването им.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново,

Относно запитването ти за Everest Poker - ако за тези 120 дни не генерираш 1000 Summit Points - ще бъдат взети обратно тези $30+$20, тъй като си се възползвал изцяло от началния капитал.

Видях че споменаваш за това, че си прочел вече достъпните за теб статии и в момента практикуваш наученото. Искам да ти обърна внимание на това, че практиката и обучението вървят ръка за ръка през цялото време и това е/трябва да е един непрекъснат процес.

Освен статиите, ти препоръчвам да се възползваш и от възможността да участваш в стратегически дискусии и публикуваш ръце за анализиране в следния раздел: Стратегически дискусии и анализ на ръце

Също така да се възползваш от раздела ни с Видео материали

Както и да посещаваш тренировките на живо, графика на които можеш да откриеш тук -> Тренировки

Поздрави,
      Александър
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Имай предвид,че Еверест е може би най-добрата зала да започнеш с началения капитал и да ги направиш хиляди ,но това за един ден от10 до 120 долара не звучи много добре.Дай боже все така, но трябва много да внимаваш за да не се налага пак да вкарваш.То верно,че може би дните са ни преброени, но не е добре да рискуваш заради това.Успех.