My 1st challenge 20$-PC+Diablo 3 for 20 days

• MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Тъй като много съм се зарибил по Диабло 3,а то скоро ще излиза(15 Май),а не виждам друг начин да събера пари,тъй като трябва да уча за матури,защото съм 12 клас и няма как да започна работа.Ще пробвам да си изкарам пари за играта и нов компютър,(тъй като шанса моята кошница да го подкара е никакъв) с покер.Като за начало ще инвестирам 40 лева за това предизвикателство.Надявам се с добра игра и повечко късмет да успея да постигна целите си.
      Ще започна предизвикателството от утре(24 Април),тъй като сме се организирали за игра на живо 0.25/0.50 минимален вход 20,където ще се опитам да изкарам нещо като мисля да се пуснеме на партия с един авер,за да има по малък шанс да загубя цялата си банка още първия ден.
      :fuckyeah
  • 5 отговора
    • petarvalchev
      petarvalchev
      Бронз
      Първоначално публикувано от MartOoQ
      ТКато за начало ще инвестирам 40 лева за това предизвикателство.Надявам се с добра игра и повечко късмет да успея да постигна целите си.
      Ще започна предизвикателството от утре(24 Април),тъй като сме се организирали за игра на живо 0.25/0.50 минимален вход 20
      Ако ще играеш така, по-добре се откажи, преди да си започнал.

БРМ ти е най-важното нещо.
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      И аз искам да ти дам един съвет поне виждам, че все депозираш малки суми. По-добре ги събирай в онлайн портфейл или на някаква карта и си събери там 150,200лв. и тогава ги вкарай. Така рисково да губиш пари няма полза.
    • phdmoriarty
      phdmoriarty
      Бронз
      няма да стане. Защо? неправилен mindset...
    • MartOoQ
      MartOoQ
      Бронз
      Ще зема да ви послушам,че станахте много.Отивам до банката да си вкарам 30 лева,ако някои иска да ми помогне може да ми даде някое предложение за зала
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей MartOoQ,

Можеш да разгледаш и попиташ в ТАЗИ тема и ще се постараем да ти препоръчаме правилната за теб зала.

Поздрави,

achko