Проблем с адреса на личната карта

• gegata7
      gegata7
      Бронз
      Здравейте. Имам малко въпросче .. Попринцип по лична карта се водя че живея в Благоевград и постоянния ми адрес е там .. но от две години уча в София и навсякаде по всички регистрации си давам адреса в София, но сега прочетох че щяло да се сравнява адреса в личната ми карта ( след като изпратя снимка на нея) и този които съм написал при регистрацията ... Търсих в подменютата но никаде не намерих каде да си променя адреса .. някаква идея за това какво да направя за да нямам проблем с превеждането на бонуса ? ?(
  • 5 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Аз имах подобен проблем и просто обясних ситуацията в мейла с който пратих снимката на личната карта и всичко мина гладко - преведаха ми парите без излишно мотаене. Вероятно ако имат някакви искания ще са конкретни - платена сметка на настоящия ти адрес или нещо от сорта , не се притеснявай няма особена бюрокрация ако всичко ти е в ред :)
    • gegata7
      gegata7
      Бронз
      :) дано нямат такива искания че единствената сметка която плащам в общижитието е наема .. а бележките за него не ги пазя .. но добре ще им обясня и аз ситуацията и дано няма проблеми. Мерси много :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Правилно са те посъветвали - можеш просто да обясниш ситуацията и колегите от отдела за сигурност ще могат да ти кажат какво да направиш.

Поздрави,
      Надя
    • gegata7
      gegata7
      Бронз
      Обясних ситуацията в писмото .. но все още нямам отговор и бонус. Надявам се скоро да получа отговор :)
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Може да отнеме малко време, докато колегите успеят да ти отговорят.

Благодарим ти предварително за търпението.

Поздрави,
      Надя