Въпрос

• 6 отговора
    • stanimirstz
      stanimirstz
      Бронз
      Защото опонента ти има кента-ТJQKA
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от stanimirstz
      Защото опонента ти има кента-ТJQKA
      охх,мамка му....все не мога да запомня комбинациите....
      Благодаря за отговора
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Човече, вземи прочети малко за основите на покера, както те посъветваха не веднъж в други теми. Въпросите ти са неадекватни. Съжалявам ако тона ми ти се стори малко остър.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от Rossess
      Човече, вземи прочети малко за основите на покера, както те посъветваха не веднъж в други теми. Въпросите ти са неадекватни. Съжалявам ако тона ми ти се стори малко остър.
      Аз,чета,но между покера,ученето,приятелите,гаджето...и още ред проблеми,повервайми просто го забравям....
      Добре,щом ви се струват тъпи,и неадекватни,няма да питам
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей twinster,

Моля те да не приемаш лично критиката на другите играчи. Сигурна съм, че те просто искат да ти помогнат, затова ти препоръчват да прочетеш отново статията с правилата на Texas Hold'em.

В началото се случват грешки, но ти предлагам да прочетеш статиите за статус Начален, да изгледаш някои видеоматериали за статус начален, или дори да си изпринтираш правилата и да ги използваш, докато играеш.

Това със сигурност ще ти помогне. Успех!

Поздрави,
      Надя
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от Nadia
      Здравей twinster,

Моля те да не приемаш лично критиката на другите играчи. Сигурна съм, че те просто искат да ти помогнат, затова ти препоръчват да прочетеш отново статията с правилата на Texas Hold'em.

В началото се случват грешки, но ти предлагам да прочетеш статиите за статус Начален, да изгледаш някои видеоматериали за статус начален, или дори да си изпринтираш правилата и да ги използваш, докато играеш.

Това със сигурност ще ти помогне. Успех!

Поздрави,
      Надя
      Ок,10х