Bonus 50$ --> забавяне

• HrdStL1
      HrdStL1
      Бронз
      Реших теста в събота и след това ми изпратиха mail в които искаха да им изпратя снимки с личната ми карта. Изпратих ги веднага... но още не съм получил бонуса... и не са ми изпрщани други писма. Трябва ли да направя нещо допълнително или може би съм збъркал нещо при попълването на данните? (въпреки че се съмнявам щом са ми изпратили mail) ?( ?(
  • 8 отговора
    • twinster
      twinster
      Бронз
      споко ве,няма да те прецакат,и те имат личен живот,не може по цял ден да циклят пред компа. може и нещо друго да е имало,споко ще ти пратят бонуса,спи спокойно
    • HrdStL1
      HrdStL1
      Бронз
      ема немога... мн ми се играе xD .. и минаха 4 дена, а пише че до 2 дни би трябвало да ми го изпратат
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      twinster, не мисля че с поста си помагаш на автора на темата по някакъв начин. Не знам до кога модераторите ще търпят спама бълван от теб. Не остана тема във форума, в която да няма твое мнение (в 99% от случаите крайно неадекватно). Ако мислиш, че с определен брой постове ще ти се вдигне ранга или нещо подобно, мога да те успокоя - лъжеш се!
      Извинявам се на автора за офтопика, просто не се сдържах X(

P.S. ...и twinster, преди да напишеш поредния си неуместен отговор и тук, бих те посъветвал просто да помислиш ... ако е възможно ...
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      da be ama sabota i nedelq dali sa rabotni ?
    • sttoil
      sttoil
      Бронз
      a pyk i zafisi ot mqstoto kadeto ti go izprashtat do kolko dni obrabotva tranzakciite
    • HrdStL1
      HrdStL1
      Бронз
      аха е да но все пак днес и без това е края на втория ден.. Може би наистина съм малко нетърпелив, но как да съм.. И за всеки случаи да попитам.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравейте всички,

Ще се опитам да отговоря на всички:

Първоначално публикувано от HrdStL1
      Реших теста в събота и след това ми изпратиха mail в които искаха да им изпратя снимки с личната ми карта. Изпратих ги веднага... но още не съм получил бонуса... и не са ми изпрщани други писма. Трябва ли да направя нещо допълнително или може би съм збъркал нещо при попълването на данните? (въпреки че се съмнявам щом са ми изпратили mail) ?( ?(
      Проверката на самоличността и преводът на бонуса след успешна такава могат да отнемат дори малко над 72 часа, за да можем да сме сигурни, че всичко е наред. Затова те моля да изчакаш малко и ако минат 72 часа, да пишеш на отдела за обслужване на клиенти на тази страница.

Първоначално публикувано от sttoil
      da be ama sabota i nedelq dali sa rabotni ?
      Искам да те помоля да пишеш на кирилица, в съответствие с нашите форумни правила. Събота и неделя са работни дни за нашия отдел за сигурност, но работят с намален състав, затова е възможно през уикенда да има забавяне.

Поздрави,
      Надя
    • HrdStL1
      HrdStL1
      Бронз
      Благодаря за инфото : )