Въпрос относно тренировките на живо

• 1urds
      1urds
      Бронз
      Здравейте, вчера се исках да се включа в тренировка на живо (Изграждане на банка с Камен), но не успях да се свържа. Даде ми грешка при свързване. Може ли да ми кажете каква би могла да бъде причината? Аз имам предположение че е от това че съм с пасивна интернет връзка, но интересното е че онзи ден успях да си влезна нормално в друга тренировка и си присъствах.
  • 5 отговора
    • dennydarock
      dennydarock
      Бронз
      Здравей,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Денислав и съм модератор тук.

Най-вероятно причината да не успееш да се включиш в тренировката е лошата интернет връзка, тъй като нямам информация за някакви проблеми. Все пак ако при следващата тренировка отново не можеш да вземеш участие ще те помоля да направиш скрийншот, който да ни покажеш.

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Ако имаш нужда от помощ, не се колебай да ни питаш в тази тема или си създай нова.

Поздрави,
      Денислав :s_biggrin:
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      Не със сигурност не е проблема в интернет връзката тъй като останах в офиса защото тренировката започваше точно след края на работното ни време. А тука сме на оптика. Но сме зад файъруол рутер.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей 1urds,

Аз съм градящият банката Камен, приятно ми е! :)

Би ли ми казал кога точно се опита да се включиш? Подобни проблеми са възможни в началото (отварянето на слота) и към края (затварянето на слота), като в началото е необходимо просто да опиташ пак. Другият вариант е да не си бил логнат в сайта, когато си се опитал да влезеш. Изключвам технически проблем, тъй като тренировката се състоя и имаше нормално количество участници (към 30).

Поздрави,
      Камен
    • 1urds
      1urds
      Бронз
      Здравей Камене, и на мен ми е много приятно. Между другото, поздрави за хубавия сайт. Много е приятелска атмосферата тук!

Опитвах да се включа много пъти от самото начало от както започна та до самия край цъках на включи се. И всеки път ми даваше "Грешка при свързване". В началото цъках цъках и накрая ми омръзна и седнах на масите, и периодично проверявах дали нещо не се е променило, но не беше. А пък онзиден пак от същия компютър си гледах тренировката на СГС с BattleHunter съвсем нормално. Затова се учудих иначе щях да реша че проблема е в моя телевизор и да ходя да си я гледам в къщи.
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Аз имах същия проблем като бях в Холандия, но така и не разбрах къде е проблема. Пробвах с различни тренировки, включително някакви на английски (за да видя дали не е нещо с българските), но резултатът беше същия..
      Та ако от къщи можеш да се включиш, а от офиса не, може би имаш същия проблем, сега остава и да стане ясно какъв е той :D :facepalm:

Cheers,
      kotsebotse :s_cool: