Танцувай рибоооооооо

• Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Здравейте , повечето от вас ме познават като активен в Спам темата :D :D :D За останалите - казвам се Десислав и съм на 22 години , тази година завършвам бакалавърска степен в ТУ София филиял Пловдив специалност "Електроника". Родом съм от Стара Загора , но както се разбира от горния ред - студент съм в Пловдив. По покер се зарибих от първия студентски празник ( 8 Дек ) , когато мои колеги играха холдем и ми стана интересен този формат. И започнах като повечето от вас с началния капитал , който пропилях за около седмица след като не спазвах БРМ. Форматите , които играя са МТТ , SnG ( DoN ) в няколко покер зали. Подвизавам се под същия ник или разновидност като Tancuvai_Ribo и т.н. Между другото ника Танцувай Рибо идва от игра на белот от ученическите години в гимназията , когато държах много ръце и при всяка взета виках танцувайте рибки и така лека полека стана като лафче и от там , и до ден днешен ми е като ник :) Имам опит и в играта на живо - играл съм редовно на турнирите в Тримона в Пловдив с входна такса до 55лв , жалкото е , че затвориха масите там, защото си спечелвах много добри сумички , както от кеша , така и от турнирите. Сега отвориха електронни маси в Стара Загора , като от 2 турнира имам едно първо място :D :D :D Не съм се наемал до сега да се занимавам с блог , защото нямам много време да играя редовно , докато уча , но мисля , че ми е време да си направя , а за активността - каквото сабя покаже. Освен покера другите ми интереси са главно футбол , риболов и волейбол. Фен съм на Берое и ходя от малък по мачове , но активно от около 5-6 години. Общо взето това е за сега. В близките дни ще кача някои МТТ успехи и като имам време ще слагам ръце и резултати от турнири , песнички , както и резултати от футболни мачове :D :D :D Това ще бъде блог за покер с музикални и футболни елементи :coolface: :coolface: :coolface: :coolface: Успех по масите.

Поздрави,
      Десислав
  • 50 отговора
    • memphisa
      memphisa
      Бронз
      Успех в начинанието градцки :) Поздрави от Стара Загора и само мачкай по масите :)
    • dondiego10
      dondiego10
      Бронз
      ...нема мое нема твое-сичко е Берое...мерси ,че ни давате Илианчо за тренер,дано ни вдигне!Успех!
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Честит блог! :nh It's a +EV move :s_biggrin:

Пожелавам ти да си го пълниш само с добри резултати :P

Как вървят ДоН турнирите при теб? На мен в момента малко ми се опъват в Betfair, но напредвам и скоро се надявам да започна да ги бия. :tongue:
    • ediiv
      ediiv
      Бронз
      Да цъкаш дота случайно?
    • ShellShok
      ShellShok
      Бронз
      Поздрави от Стара Загора! Ще следя с интерес.
    • excentrzm
      excentrzm
      Сребро
      Поздрави от Казанлък , съседе :) :nh
    • alexd2
      alexd2
      Бронз
      Честит блог и да го пълниш само с успехи ! ;)
    • dennydarock
      dennydarock
      Бронз
      Здравей Tancuvai,

Честит блог! Очертава се да е интересен, най-вече като добавим музика и футбол. :D

желая ти много и все големи успехи!

Поздрави,
      Денислав
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Благодаря за приветствията , днес имах предпоследен изпит преди да завърша семестриално и го взех с 6 :coolface: :coolface: :coolface: Последния е на 10 Май.
      @ediiv играя да , но вече по-малко , че нямам време :)

Поздрави ,
      Десислав
    • ediiv
      ediiv
      Бронз
      Значи се познаваме :D аз съм _TheProfessor_ , намери ме в скайп: cobra_vd
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Здравейте , след 2 дни почивка ще кача някои от обещаните успехи.

Тук станах 5-ти за 296$

Не ми се играеше да слагам снимки на всяка от печалбите за това в една ги събрах:

Какво ще кажете за изминалия кръг от мачове. Моят любим Берое направи 0-0 като гост на Славия. Утре има интересен сблъсък , който ще реши шампионът на Англия. Аз съм го играл 1-ца , колкото и да мразя Сити , защото мисля , че в момента Юнайтед са в психологическа дупка след като имаха толкова точки преднина и ги пропиляха.

Поздрави,
      Десислав
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз

Както обещах - ще има и футболни нюанси :coolface: :coolface: :coolface: :coolface: Селтик , Милан , ШЛЬОНСК ВРОЦЛАВ , Левски ПП-Х и Ман Сити Печалбата е 100лв.

• Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Шипнах едно скромно турнирче в Евереста за 133$

Втората ръка от Heads up-a бях с АА срещу 1010 и спечелих , след това беше лесно , след като имах огромна преднина с чиповете :)

Everest No-Limit Hold'em, $5.00 BB (2 handed) - Everest Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB ($298471)
      Hero (SB) ($256529)

Preflop: Hero is SB with A, A
      Hero bets $12500, BB raises to $38500, Hero raises to $116500, BB raises to $297971 (All-In), Hero calls $139529 (All-In)

Flop: ($512058) 9, 8, 4 (2 players, 2 all-in)

Turn: ($512058) A (2 players, 2 all-in)

River: ($512058) 3 (2 players, 2 all-in)

Total pot: $512058 | Rake: $511545

Иначе в личен план мога да се похваля , че завърших семестриално и ми остава дипломна работа след 3 месеца и може да се пиша по масите инж.Tancuvai :fuckyeah :fuckyeah :fuckyeah :fuckyeah :fuckyeah

Поздрави,
      Десислав

• Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Започваме деня скромно с +18$:

Продължаваме с 23$:

За жалост на мишока му върза много тъпо на финалната маса. Преди това можеше да отпадне на 3 пъти , още като бяхме 20 човека , но софта го спасяваше винаги. :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu: :fuuu:

Everest No-Limit Hold'em, $4.00 BB (7 handed) - Everest Converter Tool from FlopTurnRiver.com

CO ($258014)
      Button ($46900)
      SB ($70101)
      BB ($80083)
      UTG ($81746)
      MP1 ($79256)
      Hero (MP2) ($71400)

Preflop: Hero is MP2 with 10:heart: , 10:diamond:
      2 folds, Hero bets $71000 (All-In), CO calls $71000, 3 folds

Flop: ($148000) 9:spade: , 7:heart: , 4:spade: (2 players, 1 all-in)

Turn: ($148000) A:spade: (2 players, 1 all-in)

River: ($148000) 2:heart: (2 players, 1 all-in)

Total pot: $148000 | Rake: $147850

Results:

Hero had 10:heart: , 10:diamond: (one pair, tens).
      CO had A:club: , 10:spade: (one pair, Aces).
      Outcome: CO won $150
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Преди малко спечелих билет за 100К Sunday Challenge в мрежата на 888 на стойност 90$ :coolface: :coolface: :coolface: :coolface: Турнира е с 1 рибай , но БРМ не ми го позволява , така че ще го играя с началния стак и каквото стане :coolface: :coolface: :coolface: :coolface:

Поздрави,
      Десислав
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Е кво да стане?Финална маса и това е.
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Диамант
      Как тъй обичаш волейбола и си от ТУ пловдив и не сме се засичали ? :ayfkm Ходил ли си на тренировки при цеков ? Смисал играеш ли или просто обичаш да гледаш волей ? :P
    • Tancuvai
      Tancuvai
      Бронз
      Първоначално публикувано от N0pr3s3n7
      Как тъй обичаш волейбола и си от ТУ пловдив и не сме се засичали ? :ayfkm Ходил ли си на тренировки при цеков ? Смисал играеш ли или просто обичаш да гледаш волей ? :P
      Ооо не съм тренирал , само гледам :) Зарибих се покрай националите , във Вуза играхме в салона , от време на време с приятели и така :)

@vesito80 а дано :) ))))

Поздрави :)
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Диамант
      Първоначално публикувано от Tancuvai
      Първоначално публикувано от N0pr3s3n7
      Ооо не съм тренирал , само гледам :) Зарибих се покрай националите , във Вуза играхме в салона , от време на време с приятели и така :)

Ем аз вече 3-та година играя за техническия университет :facepalm: :facepalm: та сигурно може да сме се виждали :)