Не искам 50-те $ бонус.

• uippppp
      uippppp
      Бронз
      Здравейте звучи странно, но не си искам бонуса... Имам друг акаунт в покерстратеджи и вече съм получавал един път 50$, но понеже както знаем всички с началния капитал малко играчи успяват да се задържат и винаги има 2тори депозит. Затова реших да започна на чисто в нова покер зала и си направих нов покерстратеджи акаунт (този). Искам да попитам ако си вкарам собствени пари в залата в която съм тракнат с този акаунт и игнорирам съобщението "Вземи своя начален капитал" ще има ли някакъв проблем?

ПС. Правя всичко това защото искам да развия играта си и не искам да ме баннат защото съм взел два начални капитала... затова предпочитам да играя честно и да питам ако си вкарам мои пари ще бъда ли тракнат към залата успешно или не?
  • 16 отговора
    • vladim8321
      vladim8321
      Бронз
      +1
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Ти нямаш право да си правиш втори акаунт независимо дали ще вземеш бонус или не ;)
    • DIMIKER
      DIMIKER
      Бронз
      какъв ти беше 1-вия акаунт тук ,че не желаеш да влизаш с него .Навярно той ти е тракнат
    • RedGeneral86
      RedGeneral86
      Бронз
      И аз не разбрах - какво ти пречи да депозираш собствени пари през първия акаунт и да се тракнеш към която си избереш зала?
    • Cayenne500
      Cayenne500
      Бронз
      Здравей uippppp,

Ще те помоля да се свържеш с отделът ни за обслужване на клиенти. Това можеш да направиш от Тук.

Също така трябва да ти напомня, че създаването на повече от един акаунт е против правилата на PokerStrategy.com.

Поздрави,
      Михаил
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Евала на момчето.
      Какви са тия упреци към него явно си има причина.
      Пич трявбаваше да прехварлиш $четата на някой приятел с игра и да не те уплюват.
      Личи си че сме БГ-та.
      На честния кусур да намерим.
    • aleksandarbogdanov
      aleksandarbogdanov
      Бронз
      Първоначално публикувано от NauTinal
      Евала на момчето.
      Пич трявбаваше да прехварлиш $четата на някой приятел с игра и да не те уплюват.
      Личи си че сме БГ-та.
      Това ,че си признаваш,че си нарушил правилата,не значи,че не си виновен.
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Евала на момчето.
      Личи си че сме БГ-та.
      Ама ти сериозно ли :facepalm:

Личи си, че сме в България по отношението спрямо хората и това, че всеки иска да заобиколи правилата, било то по честен или нечестен начин ;)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей uippppp,

Бих желал да ти обърна внимание на това, че не е проблем да въведеш сметка за повече от една от партньорските ни покер зали във вече съществуващата ти потребителска сметка. Това означава, че не е нужно да си правиш нов потребителски профил всеки път, когато разкриваш сметка в нова покер зала.

Моля имай предвид, че създаването на повече от една сметка в дадена покер зала обаче е недопустимо и може да доведе до нежелани от теб последствия.

Поздрави,
      Александър
    • m1ke46
      m1ke46
      Бронз
      Казвайте, ако може да си права нов акаунт и да се траквам към старс-а :coolface:
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Признат грях полувин грях.
      Може би не е наясно с правилата на ПКС.
      Мисля че този фрум е да се помага на незнащите и неможещите с отговори напътствия и прочие.
      Нека да бъдем по либерални един към друг и кажем згрешил си но може да се поправиш еди си как..... Тогава не само може да си пожелаем по-розов свят но ще е и тъкав.
      С добри чувства:Христо
    • ghj6363
      ghj6363
      Глобален
      +1 ^
    • uippppp
      uippppp
      Бронз
      Първоначално публикувано от AlpinaBG
      Здравей uippppp,

Бих желал да ти обърна внимание на това, че не е проблем да въведеш сметка за повече от една от партньорските ни покер зали във вече съществуващата ти потребителска сметка. Това означава, че не е нужно да си правиш нов потребителски профил всеки път, когато разкриваш сметка в нова покер зала.

Моля имай предвид, че създаването на повече от една сметка в дадена покер зала обаче е недопустимо и може да доведе до нежелани от теб последствия.

Поздрави,
      Александър
      Благодаря за бързия отговор! Искам да подчертая, че причината поради, която имам 2 акаунта съвсем не е да се възползвам от 2-ри начален капитал и съм добре наясно, че нямам право да го правя! След като съм изяснил това да кажа защо имам два акаунта... просто по времето на регистрирането на 2-рия не знаех, че нямам право, след това разбрах и не съм го ползвал оттдавна. Наскоро си купих apple компютър и залата в която играех с предишния си акаунт (Everest Poker) не тръгва на MAC OS след това се сетих, че този акаунт е тракнат към PokerStars, а покер клиента им тръгва на MAC и понеже искам да съм тракнат към вашия сайт (защото го намирам много полезен) реших да започна да играя в Покерстарс с мои средства подчертавам с МОИ средства.

Отново да благодаря на всички за пояснението!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Благодаря за разяснението uipppp!

@m1ke46, моля обърни внимание на това, че случая не е такъв.

Създаването на допълнителни сметки е против правилата.

Имайте предвид, че ако създадете допълнителни сметки в покер залите, за да имате тракнати такива, след като вече сте имали предишни е против правилата и може да доведе до блокирането и на двете сметки и забрана за игра в залата.

Поздрави,
      Александър
    • m1ke46
      m1ke46
      Бронз
      Просто се пошегувах... Знам как стоят нещата.
    • Mdenka
      Mdenka
      Бронз
      Първоначално публикувано от aleksandarbogdanov
      Евала на момчето.
      Личи си че сме БГ-та.
      Това ,че си признаваш,че си нарушил правилата,не значи,че не си виновен.
      Хахах Истина!