Покерстратеджи

• Bot33
      Bot33
      Бронз
      Здравейте колеги. казвам се Георги както голяма част от форума ме познават и още толкова който не ме познават. От както съм в този форум научих доста неща в покер отношение за което съм много благодарен въпреки че все още покера за мене е забавление а не начин за препитаване в нашата странна държава.Запознах се с много хора с различни професии и интереси.Обсъждахме много теми и теми свързани с покера. Това доведе до едни много сериозни взаимоотношение с хора който до преди 1 година дори и не съм предполагал че мога да нарека Приятели. Но като махнем лошото се запомня само доброто. Но да се върнем на проблемите който ме доведоха да напиша този пост. какво се промени през последната година. В началото беше всичко розово и прекрасно а сега.... Хората спряха да играят през вас и станаха с статуси сребро и бронз . В много други афилейти предлагат страхотни рейк бек оферти и рейк рейсове а при вас ги няма? ! Защо се получи така дайте някакво обяснение по този проблем. И аз искам да виждам по 200 човека на тренировка да се дискутира и да съчетаят потребителите полезното с приятното. кажете за какво изпаднахме на това положение? Кога ще спре потока на отиващи се хора от форума? Реик рейсовете от вас вече нямат никаква оферта и хората вече не искат да играят. Как мислите да оправите нещата и да върнете предишния облик на сайта когато хората се избиваха да свалят зали през вас.В момента най актуалните теми са спам темата и секцията за спорт и музика? А защо не стане обратното Кажете какво мислите по въпроса. Защо вместо да се развива сайта той запада с всеки изминал ден. Хората предпочитат да се карат един друг вместо да си помагат. Направете някакви реик оферти по залите само за Българи Променете нещо защото скоро време в форума ще виждаме само статус сребро и бронз. И докато сте най- голямия сайт за покер обучение скоро ще станем сайт за запознанства. Защото човек ще влезне ще принтира статиите ще го усвой за 1 месец и ще си бие шута. А малките и нови Афилейти с невероятните си оферти ще издърпат тези играчи на който сте дали перфектния стар в покера и те дори няма да ви кажат и едно мерси. Затова Моля Колеги замислете се сериозно и върнете предишния блясък на сайта !!! Като за замисля по добре в тази тема да се коментират неща който не са добре в сайта за да се намери някакво решение на проблема. И нека хората да не се страхуват да говорят открито защото по този начин може би ще се оправят нещата по някакъв начин.Нека голяма част от форума вземе участие за да се опитаме да подобрим нещата. Изказвайте мнения и предложени и дано стигнем да решение на проблема защото аз в момента виждам един голям проблем .
  • 51 отговора
    • niki199393
      niki199393
      Бронз
      Кое е по-важно за теб – болезнената истина или благородната лъжа?
      На този хубав въпрос се натъкнах днес.Малцина ще се престрашат да пишат.
      Айде да споделя нещо.Това за рейк рейсовете си напълно прав.Вчера във фейса ми попадна рекламка на подобен сайт.Дори не е от големите конкуренти на Покерстратеджи.Сравнявайки техния рейк рейс в Онгейм,където миналия месец имам над 1000 точки,ако играех през тях щях да взема поне 75 долара от него.Тука нямам никакви шансове.Вярно,не съм грайндър,играя когато имам време и ми е кеф.Вярно,материалите тука са безценни като съдържание.Ама нищо не ми пречи да си сваля както казваш статиите и видеото,а пък все има приятел който може да ти услужи.И на мен ми направи впечатление как хора с платина вече са сребро,диаманти са дори и бронз.Но ние сме много малка част като процент от членовете на ПокерСтратеджи,така че едва ли може да очакваме такива екстри като отделни рейкрейсове и подобни.
      Всеки тук може да даде подобно мнение,но има страх във хората.
      Айде дано да не стана глобален след тоя пост :facepalm: :facepalm: От 6 месеца влизам в сайта,от 4 се престраших вече да играя с истински пари и наистина искам да се развивам като играч,особенно се надъхвам от успехите на почти набори,като алекс например :s_cool:
      Сега дори погледнах темата за рейкрейса в онгейм-Update inclusive 18.04.2012 (3 missing days bwin) :facepalm: :facepalm:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Ще отговоря тук при първа възможност, в момента си почивам след работния ден.

Направи ми впечатление обаче, че смятате, че ако кажете мнението си, ще бъдете наказани. Това никога не е било така и аз като клиент на PokerStrategy.com винаги се възхищавах на приемането и поощряването на обратна връзка - това беше фактор да стана част от екипа.

Единственото нещо, което не толерираме и бива обърквано със споделянето на мнение, това е агресивното поведение и употребата на груби думи отправени към членове или екипа ни.

Чувствайте се поканени да споделите мнението си конструктивно.

Лека вечер!

Деси
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Повечето грайндъри и играчи на ниски/средни лимити сменят много често залите поради многобройни причини(бонуси за първи депозит,релоуд бонуси,повече регове/риби в различните сайтове),освен това ПС не е партньор на всички онлайн покер зали и много от играчите играят в зали ,които не са от препоръчаните от ПС(от тук,загубата на статуси).Основният проблем е това ,че сайта се превърна в голяма спам тема,в която винаги се намират хора да тролват,да псуват,да се държат сякаш сайта и членовете му са им длъжни и поради тази причина доста от сериозните играчи ,не дискутират,не посещават тренировки,просто защото за тях ще е много по-полезно да дискутират различни теми свързани с покера в сайтове като 2+2(с по-сериозни хора).Освен това няма как да се пуснат специални промоции за българската общност ,просто защото сме много малко(дано не съм прав).Има си и грайндъри ,които си грайндват през ПС и си имат високи статуси ,но не са активни в форума,всеки си решава сам за себе си.
      Поздрави,Алекс :diamond:
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Здравейте! :heart: :heart:
      Точно по това трябва да се помисли,как да се накарат големите играчи да влизат тук и да споделят опита си.Аз например с удоволствие бих се запознал с gomesh87,як грайндър в 888 на фикс лимит масите.Гледам че е на 2 място в БГ общността по точки.Никога не съм си писал на масите с него,избягвам да си създавам главоболия,но с удоволствие бих се поучил от опита му.Това е само пример.Това ми дойде на прима виста. ;)
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      Първоначално публикувано от DessiP

Направи ми впечатление обаче, че смятате, че ако кажете мнението си, ще бъдете наказани. Това никога не е било така
      бе аз съм останал с точно обратното впечатление ама карай :D
    • misko69
      misko69
      Бронз
      Да,Алекс,прав си,и това го има.Но трябва да има начин да се задържат хората. :rolleyes:
    • vesito80
      vesito80
      Бронз
      Тая последната промоция която пуснахте за статусите злато и платина,ме стимулираха да играя малко повече и си докарах приличен рейкбек за април.Сега ако пуснете и за диамант може да се пробвам.Но предварително ви казвам,че няма да играя за камъните ,а само нещо ако е за 1 месец.И друго ,понеже скоро няма да направя точки за костюм, искам с точките да си купя една тениска за спомен от Pokerstrategy да ми напомня за вас и покера след 1 юли.
    • MrNiki666
      MrNiki666
      Злато
      Първоначално публикувано от vesito80
      искам с точките да си купя една тениска за спомен от Pokerstrategy да ми напомня за вас и покера след 1 юли.
      Веси брутално :D

Bot33 никоя зала няма да си мръдне пръста за нас. Както казва Весито след 01.07 чао онлайн покер или ще избираме БГ покер залата или някои миграция.
      Дотогава се наслаждавайте колкото можете .
      Успехи по масите
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      И аз бих желал да задам конструктивен въпрос (ебаси и думата) - защо като сърчна във видео секцията до нл25 къси маси - на БГ ми излизат 21 видеа, а на инглиш 91? Разликата е огромна, поне според мен и бих желал това да се промени (все пак, аз ако знаех английски надали би ми липсвала информация).
      Първоначално публикувано от DessiP

Направи ми впечатление обаче, че смятате, че ако кажете мнението си, ще бъдете наказани. Това никога не е било така

бе аз съм останал с точно обратното впечатление ама карай

Аз лично такова нещо не съм забелязал - пример ми е insomnia666, който постоянно го банват, но досега не съм видял да е незаслужено. Постове се трият, но според мен са си прави, баннат за дивотии досега не съм забелязал (толкова по този въпрос).

Рейк рейс само за българи също би било абсурд да се коментира (колко държава сме, па и колко играят :facepalm: да не говорим, че се постараха да измислят някаква промоция лично за нашата държава)

Но наистина би имали какво още да се желае и - ЕВАЛА БОТЧЕ, че отвори тази тема :nh

П.С. Сетих се и още нещо - анализирането на ръце е доста пошло (вина затова имат и потребителите, които постват ръце, но все пак) дали сте информация как да се постват ръце, а на никой не му дреме и съответно няма как да се анализира тази ръка, вместо препоръки, го направете задължително, а не като отворя секцията да видя ръка без смисъл, без въпрос и то е ясно, че и отговора ще е същия. :)

П.С.2 Поне за българската секция, ако е възможно да наблегнете на средните и ниско лимитните играчи, та да знаем къде да грайндим и ние :)

П.С. 3 Сега се сетих и за друго - повече от месец никой не ми е отговорил на въпроса, който постнах в едно видео на Ванката (petchoveka) сигурно нямате опция на сайта да ги вижда тези неща и тъй-като видеото е преди повече от година, никой не го забелязва, но и това също е грешка за оправяне :)
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Най тъпото според мен е че трябва да имаш определен статус за да четеш и геледаш определени материали.Един вид плати си за да ти помогнем.
      Ако искате покера да се развива и да печелите повече.Мисля че материалите трябва да са по достъпни.
    • Lupusss
      Lupusss
      Бронз
      Стига с тея фатализми след 1 ви юли звучи ми като края на света който идва през година ... или на повтарящи се цифри :facepalm:
    • dogoargentino84
      dogoargentino84
      Бронз
      Като нямаш статус си никой тук .... Нямаш права ..... Не можеш нищо да гледаш. Само си седиш и си спамиш из разни темички. Статус=$ ... Нямаш статус, няма $ за Пс. Това е положението. Като станете всички злато и нагоре тогава може да имате претенции. До тогава .... кучетата си лаят .. кервана си върви .....
      Bot33 си ги е казал нещата ...... И аз и други са казвали и друг път, но нищо не се е променило. Тази тема след някой друг ден, ще е забравена и всичко ще си продължи по старо му.
      Все още си го обичам сайта, но доста повече взех да посещавам други сайтове за покер. Виждам и доста познати хора из другите сайтове да пишат доста повече.
      ДА в други сайтове не ми искат статус за почти нищо, нито за видео, нито за анализ, нито за стейк ...., а добри оферти и там никак не липсват.
      ПС дава добър старт на много играчи, и след това всички си бягат където им е кеф и това ще продължи да е така.

П.п. Не се занимавайте с глупости ... играйте си играта, че и без това няма много време и след някой друг месец най-вероятно ще ви е през ... за много неща.
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      Първоначално публикувано от NauTinal
      Най тъпото според мен е че трябва да имаш определен статус за да четеш и гледаш определени материали.Един вид плати си, за да ти помогнем.
      Ако искате покера да се развива и да печелите повече.Мисля че материалите трябва да са по достъпни.
      Кое точно е тъпото, като същото е и със всяка зала - определен статус, определен рейкбек. Никаква разлика не виждам, ако ми я поясниш ще е добре :)
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Като нямаш статус си никой тук .... Нямаш права ..... Не можеш нищо да гледаш. Само си седиш и си спамиш из разни темички. Статус=$ ... Нямаш статус, няма $ за Пс. Това е положението. Като станете всички злато и нагоре тогава може да имате претенции. До тогава .... кучетата си лаят .. кервана си върви ..... Bot33 си ги е казал нещата ...... И аз и други са казвали и друг път, но нищо не се е променило. Тази тема след някой друг ден, ще е забравена и всичко ще си продължи по старо му. Все още си го обичам сайта, но доста повече взех да посещавам други сайтове за покер. Виждам и доста познати хора из другите сайтове да пишат доста повече. ДА в други сайтове не ми искат статус за почти нищо, нито за видео, нито за анализ, нито за стейк ...., а добри оферти и там никак не липсват. ПС дава добър старт на много играчи, и след това всички си бягат където им е кеф и това ще продължи да е така. П.п. Не се занимавайте с глупости ... играйте си играта, че и без това няма много време и след някой друг месец най-вероятно ще ви е през ... за много неща.

+1
      аз преди два дни пуснах един коментар да се мани това с със статусите и да направи друга опция като например дата на регистрация за да може да иска спонсорство а след един ден гледам и нищо не виждам е как като ми изтриха поста :ayfkm
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Не искам да превращам темата в спор защото все едно да си приказваме за политика.
      Ами тъпо е за мене лично искам да се уча да се развивам но нямам статус ако искам да се уча трябва да си платя.Така е навсякаде трябва да се плаща но там кадето се плаща няма интерс все пак трябва да се бракнеш.
      За залите не съм сагласен че всички са така по малко от полувината имат рейк бек повечето е 30%.Но това са покер залите казината а това е училище мисля че има разлика дали влизаш в магазина или в църквата.
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      Първоначално публикувано от NauTinal
      Не искам да превращам темата в спор защото все едно да си приказваме за политика.
      Ами тъпо е за мене лично искам да се уча да се развивам но нямам статус ако искам да се уча трябва да си платя.Така е навсякаде трябва да се плаща но там кадето се плаща няма интерс все пак трябва да се бракнеш.
      За залите не съм сагласен че всички са така по малко от полувината имат рейк бек повечето е 30%.Но това са покер залите казината а това е училище мисля че има разлика дали влизаш в магазина или в църквата.
      Добре де - като следваш не плащаш ли? А и защо си статус начален, то ако минеш теста, мани че ще си сребро, но и 50 кинта ще лапнеш, а обясни го що така?
    • NauTinal
      NauTinal
      Бронз
      Защото преди 2 и повече години покера беше като интернета за баба ми просто не бях чувал за него и явно не съм имал достатачно акъл за да го реша.

Мисля че с теб го обарнах ме на чат такаче нека си запазя мнението и да запазим интереса на темата и нека спама да спре.

Между другото.
      Ако за тебе 1990$ за статус платина ти се вишдат малко и ги виждаш като джобни за мен са си една сносна кола.
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      В спора се ражда истината - аз затова обичам да споря. И за мен 1990 долара не са малко, но аз лично не си купувам статуса и не ме вълнува. Защо да го обърнахме на спам - според мен си коментираме точно по темата :coolface: Мнението си го запази щом искаш, аз просто си попитах някви работи в предишния пост :) ( а това, че не си го минал теста, не изяснява, защо не си се тракнал към някоя зала от сайта) :)
    • freax0r
      freax0r
      Бронз
      Тва със статусите е нещо нормално.
      Дава ви се начален капитал и достъп до статиите и видеоматериалите, които са ви предостатъчни, за да изкачите 1-2 лимита. От там нататък статус злато се става за нула време ...
      Освен всичко останало, видеата и материалите са труд за които също е редно да се плаща.

Иначе, рейсовете верно са фейл и играчите на микролимитите няма как да лапнат парче от пая, но пък има други промоции от които всеки може да се възползва (като 10к турнирите за депозирали и т.н.). Както и да е де и ПС си имат трески за дялане, но пълно щастие няма ;)