въпрос за moneybookers

• batimilen
      batimilen
      Бронз
      Искам да попитам за moneybookers
      сега си правя сметка там и
      1) за да мога да депозирам пари от moneybookers в покерзала достатъчно ли е да съм направил само верификация на дебитната ми карта (смятам да ползвам дебитна карта за разплащателно средство)
      2) за да тегля пари какви други условия трябва да съм изпълнил освен верификацията на дебитна карта
      3)за да ми пратят от друг moneybookers пари на моята moneybookers сметка трябва ли да съм направил някакви други верификации освен верификацията на дебитна карта
      Благодаря
  • 2 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей batimilen,

Имай предвид, че не можем да ти отговорим със сигурност на тези въпроси - ако искаш официални отговори, можеш да се свържеш директно със Skrill (Moneybookers) на:

pokerstrategy@skrill.com

От опит обаче:

1) би трябвало да е достатъчно

2) зависи към какво ще теглиш, но ако е към същата тази карта, би трябвало да е достатъчно. Възможно е да поискат и верификация на адрес (пращат ти писмо, което съдържа определен код)

3) ако си получател, не би трябвало да има допълнителни проверки за теб

Имай предвид, че Moneybookers (Skrill) могат да прегледат индивидуално сметката ти и да ти поискат и други верификации .

За повече информация относно този метод на разплащане можеш да разгледаш в специалния ни форум:
      http://bg.pokerstrategy.com/forum/board.php?boardid=1554

Поздрави,
      Камен
    • kiril92
      kiril92
      Бронз
      Аз бих те посъветвал първо да си направиш всички верификации(адрес,карта ) и тогава да теглиш/депозираш/пращаш на други МБ акаунт, че да не ти затворят сметката и след това да минеш през всички тези процедури, които можеш съвсем спокойно сега да ги нарпавиш