Чистене на депозит бонус

• JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Въпроса ми е следния:
      Да речем, че искам да депозирам $400 в меншън или бет365, където депозит бонуса е 200% и играя шортстак на 6 маси по 3-4 часа на ден 25-50НЛ , някой има ли идея каква част от бонуса бих могъл да изчистя?
      Или колко рейк г-д трябва да генерирам за да го изчистя?
  • 21 отговора
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Аз гледах bet365 понеже една приятелка мина теста тук и ще играе там и до колкото разбирам там се дават бонус точки само за раздадени карти.
      15 бонус точки за 1$ рейк при турнир. 1200 направени точки дават 10$ за първи депозит. 1200/15=80 следователно за 80$ рейк получаваш 10$ т.е. 12,5% рейкбек. За кеш не съм мислил понеже незнам дали се гледа твоя дял от рейка или дали ти е раздадена ръка, когато започне да играе ще ти кажа :)
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Благодаря ти :)
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      С шорт стак забрави за bet365,казвам ти го от личен опит.
    • bakela
      bakela
      Бронз
      Защо? Явно си играл там кажи ни рейк се отчита на всяка ръка в кято са ти раздали карти или само на твоя дял от рейка?
    • noxito
      noxito
      Бронз
      аз играя в бет365 ,точки се дават за всяка ръка в която допринесъл за пота (дори и само от малкия блинд) и точките се трупат доста бързо поне по кеш масите(уникално бързо в сравнение с покерстарс)
    • noxito
      noxito
      Бронз
      зависи и момчето на какви лимити искае да играе шорт стак ако са на 25/50 може и да успее .Но трябва да ги изчистиш за два месеца иначе горят
    • noxito
      noxito
      Бронз
      добър вариянт е и Betrfred,пак е в мрежата на IPOKER
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Добре тогава ще се радвам да ме насочите към някоя добра оферта в зала подходяща за шортстак (без Еверест).
      Betfair дали не е добре или пък можеби Cake :rolleyes:
    • jokerasheva
      jokerasheva
      Бронз
      Според мен бет365 е добър вариант,тъй като предлагат изчистване на бонуса на части от по $10 и дори да не успееш с целия пак ще имаш някаква далавера.
      Другият добър вариант е кейк,където има 33% рейкбек,а и доста повече маси отколкото в бет365 през цялото денонощие.
      Шорт стак СМС ли означава или някакъв вариант по средата между СМС и СГС?
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      bet365 беше добър вариант за чистене на бонус с СМС при старата система на точкуване при която се начисляваха точки и без да си влезнал в ръката,само че от 02.01.2010. я промениха и сега трябва да си участвал в ръката за да ти се начислят точки.Другото което е че има много малко маси и когато излезнеш с 25бб примерно можеш да се върнеш с 20бб чак след 2 часа на същтата маса.В Меншън мисля че ощте са по старата система но не съм сигурен.Кейк същто е добър вариант.

п.п. noxito,която и зала да сравняваш с покерстарс по това как се правят точки щте е по добре(за разлика от повечето други показатели при които Старса е номер 1.)
    • noxito
      noxito
      Бронз
      един приател играе в кейк покер и забелязах че играта е много тайт но иначе за МТТ е добре
    • noxito
      noxito
      Бронз
      ок Falkoneti айде опитай се да ме убедиш че PokerStars са #1
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Първоначално публикувано от noxito
      ок Falkoneti айде опитай се да ме убедиш че PokerStars са #1

Най добрия софтуер,много голям трафик по всяко време на денонощтието,предлагане на много разновидности покер,турнири за всички видове покер и лимити................................ ,надявам се това да ти е достатъчно.

п.п.Темата няма нищто общто с този въпрос,и затова не смятам да го коментирам повече и да спамя излишно.
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      Благодаря ви за ориентирите :) Радвам се че тук винаги има някой съпричастен който да помогне ;]
    • noxito
      noxito
      Бронз
      всичко това което го каза го предлага всяка една покер зала.Относно трафика предпочитам да знам повечето от играчите които сядат на масата,а не да се срещам всеки път с нови играчи и тепърва да ги опознавам, кой как играе и защо да го опознавам като може би никога няма да се срещна повече на една маса.А и не забравяй че във залите които предлагат и букмейкърски залози рибката е в доста повече.
      А и колкото не скромно да звучи някакси е неумесно статус бронз да поучава сребро,а камоли злато
    • klavistratche
      klavistratche
      Бронз
      Статуса няма нищо общо с опита приятелю :)
      А че ПС са номер 1 е неоспорим факт. трафика говори сам по себе си.
      И аз не ги долюбвам много много ама тва е полжението минче ;)
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      """А и колкото не скромно да звучи някакси е неумесно статус бронз да поучава сребро,а камоли злато[/quote]"""

Както ти каза човека по-горе статуса няма нищто общто с опита.За твое сведение само щте ти кажа че твоя скъпоценен статус съм го имал ощте преди ти да се регистрираш тука. Предлагам ти да спрем до тука че започна да прилича на селска седянка тази тема.
    • noxito
      noxito
      Бронз
      ок Фалконещоситам с удоволствие бих направил един Хедс Ъп с тебе с бай ин колкото решиш дори и в зала по твой избор
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Нямам никакво намерение да си губя повече времето с теб.Лек ден ти желая и успех.
    • 1
    • 2