Тъп компютър

• ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Здравейте,надявам се да можете да ми помогнете...
      Не мога да си цъкна иконките на декстопа,нито да цъкна върху него,тоест като цъкам върху него нищо не се случва(с 2-рото на мишката).Това е след като платих 30лв за преинсталация преди около седмица-2.Мислех си,че е от антивирусната,тъй като четах някъде,че други са имали подобен проблем.Като си получих компа ми го дадаха с антивирусна Панда,но днес я смених с нод 32.
      Днес видях,че имам мейл от еверест за 50$ бонус,изтеглих си софтуера,цъкам си касиера,но не се отваря,забива,в същия момент и иконките забиват,предполагам има някаква връзка.Мисля че и предните дни ставаше пак така с иконките,но не толкова често или аз не обръщах такова внимание,не знам.
      Ако някой е имал подобен проблем,пишете,не искам пак да си разнасям компютъра,да чакам или още повече да давам пари,за което ншмам намерение.
      Цяла вечер се мъча,пробвам всякакви неща,помагайте..... ?(
  • 2 отговора
    • pavel2asi
      pavel2asi
      Бронз
      Преди да сложиш Нода деинсталира ли си Пандата, защото е много вероятно и от това да е дерта. А пък за Евереста, качи си по-нова или пък по-стара версия на интернет експлоръра, аз в началото като смених на 8 и постоянно ми забиваше, та си върнах старата и нямаше дертове, после като свалих 8 от друго място и се оправи (първия път не се сещам от къде го свалих)
    • ninjaflash
      ninjaflash
      Бронз
      Аз си мислех,че е от пандата затова сложих нода,но изглежда не е от това,а свалих си 7-цата,но ми даде някакъв ерор,гледах в контрол панела нямаше опция да изтрия стария интернет експлорър или да го променя,изобщо не знам как стоят нещата........................................................................................................тилт