Help. Unibet !

• TheBossOfThunder
      TheBossOfThunder
      Начален
      Здравеите на всички.
      Искам да попитам някои изобщо има ли представа какво се случва с тази зала.
      Оня ден тръгвам да влизам ими излиза некво съобщение, че са си преместили саита и трябва да влезна там. Влизам в саита и нищо не пише. Реших да преинсталирам покера им, обаче и инсталационния им фаил не тръгва. Разрових се малко из нета и от чуждестранна версия на саита им си свалих екзето и преинсталирах залата. Играх 2 дена и сичко си беше нормално. Преди малко пускам покера и като си написах паролата ми излиза, че нет браузъра неможе да се зареди страница. Като си напиша ник и парола в саита им не мога да влезна.
  • 7 отговора
    • caramelo8907
      caramelo8907
      Бронз
      Здравей TheBossOfThunder ,

Аз се казвам Калоян и съм модератор тук.

Добре дошъл в нашия форум!

На тази страница можеш да видиш начините по които можеш да се свържеш с отдела за обслужване на клиенти на Unibet .

Просто избери отметката "Не съм клиент" в случай ,че потребителското ти име не се разпознава от системата им!

До сега не сме срещали подобен проблем, дори имам потвърждението от свой колега , че след като е мигрирал акаунта си, всичко е било точно.

Виждам , че си нов във форума , защо не ни се представиш в тази тема - цък

Вярвам, че тук намериш доста съмишленици с които би могъл да обмениш опит и мисли!

Приятен престой в общността ни !

Поздрави,
      Калоян
    • rmn11
      rmn11
      Бронз
      username i screen name da ne si gi obarkal
      :evil:
    • caramelo8907
      caramelo8907
      Бронз
      Здравей rmn11,

Искам да ти благодаря за идеята,
      но също така искам и да те помоля да пишеш на кирилица , защото това е основна част от нашите форумни принципи!

Можеш да се запознаеш с тях ето тук
      Ако нямаш кирилизатор можеш да използваш този напълно безплатно!

Поздрави,
      Калоян
    • rmn11
      rmn11
      Бронз
      благодаря, доста лесно било след прейсталацията на win не можех да се оправя с тоя кирилизатор! ако ми кажеш лесен начин да победя NL100 ще почерпя( на събирането в Слънчев бряг)
      =)
    • rmn11
      rmn11
      Бронз
      аз пробвах преди малко да вляза в унибет излезе ми съобщение да се логна първо през сайта и после ще мога да ползвам покер клиента така и стана провери да не си объркал усернаме със сцрееннаме
      :pokerface:
    • TheBossOfThunder
      TheBossOfThunder
      Начален
      Благодаря на отзовалите се. Това с името нема как да го збъркам, защото си е запаметено само требва да напиша паролата. Вчера до късно вечерта не ме пускаше да влизам. Днеска вече влизам и в саита и в покера нямам проблеми.
      Надявам се занапред да не ми дава ядове...
    • DimitarLyubenov
      DimitarLyubenov
      Бронз
      Привет,

И ние се надяваме да няма проблеми с логването в Унибет ;)

Желая ти успех по-масите :heart:

М