Здравейте!

• princesatasss
      princesatasss
      Начален
      Здравейте!
      Казвам се Силвия Александрова от Бургас,но живея от 2 години в Равда!Получих покана от мой приятел за този сайт и реших да се регистрирам!Играла съм малко покер виртуално ,в не помня кой сайт и реших да се регистрирам тук ,да убивам времето докато съм в майчинство у дома!Бих искала да попитам дали някой може да ми препоръча добра зала в която да получа вашият стартов капитал и да започна да играя?:) )))Опитах да реша теста,но не успях!Сега ще изчакам още час и отново ще опитам.Дано успея този път!
  • 4 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Силвия :) Горещо ти препоръчвам да прочетеш статиите преди да се пробваш пак на тест-а , дори и по време на самия тест няма проблеми да си цъкаш из статиите и да търсиш верния отговор. За зала - аз играя в покерстарс и съм доволен най вече поради огромния брой играчи - винаги може да си намериш маса по твой вкус :)
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ princesatasss,

Здравей и добре дошла!

Важно е да прочетеш статиите, за да прилагаш наученото в играта си. Може да си избереш зала от изброените тук, само в тях може да получиш стартовия капитал. Другите зали изискват депозитен бонус.

Желая ти успех!

Поздрави,
      Деси
    • princesatasss
      princesatasss
      Начален
      Здравейте!Получи се от вторият опит!Просто не бях прочела внимателно статиите и едва сега разбрах някой от нещата!Избрах тази зала Full Tilt Poker и се регистрирах в нея!Препоръча ми приятелят който ми прати поканата!Следвах внимателно стъпките и въведох посоченият код за начален бонус!Хубавото бе,че има и българско меню и така по-лесно разбрах нещата!Попълних и формуляра за личните данни и бих искала да попитам кога ще мога да започна да играя с началният капитал?
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ princesatasss,

Здравей,

Началният капитал се превежда до 48 часа. Ако си един от произволно избраните за проверка на документи потребители, ще го получиш 48 часа след изпращането на документите си.

Full Tilt е чудесна зала с голям трафик, добър избор. :)

Поздрави,
      Деси