Sng

• valia007
      valia007
      Начален
      Реших да си направя блог ;)
      Здравейте казвам се Валентина на 41г. от варна наскоре се регистрирах в PokerStrategy и преминах теста които ми предлага безплатен начален капитал регистрирах се в ЕverestPoker целта ми е да играя SNG-DON като започна от лимит 1$ и нагоре ( разбирасе лимита зависи от банката ми).Ще играя само снг-дон . 2 рата цел да изчистя бонуса и да истегля някакви парички за да инвестирам в XEM и така ще се опитвам да пуска ръце от време на време и така.
  • 5 отговора
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Здравей Валентина,

Добре дошла във форума ни! Аз се казвам Даниел и съм модератор тук.

Радвам се да науча, че успешно си преминала теста ни и вече можеш да играеш с началния си капитал! :)

СНГ ДоН са чудесен начин за чистене на бонус. Бих ти препоръчал да изгледаш видеото на нашия СНГ треньор PetChoveka, което е точно на тази тема и може да ти е от голяма полза. Линк към видеото - ЦЪК.

Ще се радвам веднага щом получиш своя статус "Бронз" да направиш един истински блог в нашият специален раздел за блогове - ТУК. Да имаш блог може да бъде много полезно, защото освен, че ще можеш да споделяш своето покер развитие с останалите покер стратези, ще получаваш безценни съвети и подкрепа в трудни за теб моменти.

Надявам се да бъдеш активна и ти пожелавам само приятни емоции във форума ни! :)

Поздрави,
      DannyJQ
    • valia007
      valia007
      Начален
      Да попитам какъв обем от SNG-DON на лимит 1$ и на лимит 3.30$ трябва да направя за да исчистя бонуса.За еверестпокер става въпрос. ;]
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Здравей,

за всеки 1$ рейк получаваш 8 Summit Points в Everest Poker. Можеш да научиш повече за Summit Points и какво можеш да правиш с тях - ТУК

Повече информация около началния капитал и други бонуси в Everest Poker можеш да получиш - ТУК

Ако имаш други въпроси, не се колебай да попиташ. :)

Поздрави,
      DannyJQ
    • valia007
      valia007
      Начален
      1.Въпрос примерно в момента не мисля да депозирам и ще играя с тези 30$ изчиствам бонусът. Мога ли после да депозирам и като ми пратят 20$ остатъка от бонуса да го задържа.Пример играя с 30$ след 1 месец ги изчиствам остава ми още 2 месеца за да депозирам и да получа 20$.Депозирвам и ми пращат още 20$ така може ли да стане?
      2.Ако не депозирам и направя някакъв профит но не изчистя бонуса 30$ ли ще си вземе обратно PokerStrategy или 50$?
    • DannyJQ
      DannyJQ
      Бронз
      Здравей,

1. Да, може.

2. Ако не изчистиш бонуса за определеното време и си взела само 30$, то ще бъдат взети обратно само 30$.

Поздрави,
      DannyJQ