SnG blog ... to the top (Да се надяваме)

• uippppp
      uippppp
      Бронз
      Здравейте казвам се Иван и съм на 20 години. Разбрах за покера преди цели 4 години и много ме е яд, че не седнах още тогава сериозно... до сега щях да съм ехе... да не се отплесвам, та в началото смятах покера за поредната комарджииска игра и така и се отнасях към играта бях много зле :facepalm: . Играя сериозно от около месец и само с multi-table СНГ-та успях да превърна 10 долара в 65$ в момента като този път още преди да започна да играя реших, че ще се занимавам сериозно и ще внимавам да не бъствам като се регна в някой 15 доларов СНГ и го загубя :facepalm: . Както и да е, блога на адаша (PetChoveka), който следя отдавна ме вдъхнови да си направя и аз блог като смятам, че блога ще ми помага да се отнасям по-сериозно към играта.

ПОКЕР!

Играя предимно 6-мах Хпер СНГ-та в старса. Като смятам, че е доста печелившо с правилна пуш-фолд стратегия (като се има предвид, че играчите на това ниво не са и чували за ICM). Играя тези СНГ-та, защото мисля, че ще ме подготвят за късните етапи на МТТ-та, където най-често бъствам (bubble boy :facepalm: )

Цели!

:spade: Да чета постоянно статиите за SnG
      :heart: Да спазвам подходящ банкрол мениджмънт
      :diamond: Да играя по минимум 50 СНГ-та на ден (като увеличавам бройката всеки месец)
      :club: Да стигна статус злато до края на юни, за да отворя всички статии за СНГ-та
      :spade: Да си купя ХМ2
      :heart: Да си купя Table Ninja
      :diamond: Да си купя SnG Wizard
      :club: Да не се отказвам!

Еми това е от мен за сега да се надяваме, че ще ви хареса.
  • 2 отговора
    • dennydarock
      dennydarock
      Бронз
      Честит блог, uippppp! Много се радвам, че си решил да си направиш блог и да ни направиш свидетели на начина по който ще извървиш пътя по който си поел. Поставил си си хубави цели и се надявам в най-скоро време да можеш да си закупиш помощния софтуеър, който ти е необходим, за да можем да виждаме и някой ръце, графики и т.н. :)

Успех!

Поздрави,
      Денислав :s_cool:
    • uippppp
      uippppp
      Бронз
      Време е за първия ъпдейт. Станах към 06:00 сутринта и бях на работа (сервирам храна на хората... :facepalm: ) прибрах се към 4 следобяд и седнах да поцъкам. Изиграх 50 хипер турбо СНГ-та и краиния резултат е + 10$, което е добре като се има превид колко пъти паднах в хедс ъпа :facepalm: .

ПС. Вече съм сребро :f_cool: и прочетох почти всички статиики за снг-та, утре пак. Надявам се скоро да си взема ХМ2 за да може да ми видите грешките... айде лека, че ще лягам. Успех!