Некоректно отношение

• leongsm
      leongsm
      Бронз
      Мисля си ,че постъпвате доста некоректно с искането на снимки на личната карта и др. снимки.Дали сте регистрирани да боравите с такива данни.Само където си губих времето да се регистрирам и да правя някви тестове.Можеше някъде в началото да напишете за полицейските си проверки :baby:
  • 3 отговора
    • Jordan64
      Jordan64
      Бронз
      Здравей, само да ти кажа, че можеш да си скриеш доста от данните.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ leongsm,

Здравей,

Некоректно отношение? Прав си - регистрират се хора под 18 години или пък такива, които злоупотребяват с бонуса. Съгласна съм с името на темата, а ние именно затова изискваме документи за самоличност.

Всъщност, може да скриеш единствено подписа си. Дали ще се съгласиш да изпратиш личните си данни, това е твое решение. Не ти струва нищо да се регистрираш на сайта ни, а ние си имаме правила и условия, които трябва да се спазват от всички клиенти.

Разгледай форума и сам прецени дали смяташ да се довериш на сайта ни, както и на политиката ни за конфиденциалност. Грижим се за интересите на своите клиенти и смятам, че 18 форума на 18 езика са добър пример за това. Решението е твое.

Поздрави,
      Деси
    • mishkagg
      mishkagg
      Бронз
      Да, Деси го е обяснила. Дори жена ми се регистрира и получи стартов капитал, въпреки, че играем от един интернет адрес.

Просто се налага да има проверки, никой не го прави заради собственото си удоволствие.