Пренасочване...

• pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Здравейте,
      играя sit&Go турнири и уж чета и научавам доста неща ама нещо не мога да почна да печеля... и започнах да с чудя нали няма да съм по успешен играч на No limit cash или на fixed limit.... кажете има ли смисал да преосмислям начина ми на игра или да продължа да играя турнири...
  • 4 отговора
    • kymupa
      kymupa
      Бронз
      Ако не се чувстваш комфортно на СНГ-тата се махни от тях.

Трябва да знаеш обаче, че късметът играе много голяма роля и в другите разновидности на ниските лимити - особено в кеш игрите има такива глупаци, които могат да са ти много приятни, като ги биеш, или да ги псуваш като те бед-бийдват.

Аз лично преди и аз играх СНГ-та и сега минах на НЛ, защото има повече тръпка.
    • StanislavI
      StanislavI
      Бронз
      Изпробвай различните формати на играта. Най-добре е да намериш твоя личен стил на игра и да разбереш къде се чувстваш най-конфортно. Не се увличай по това, което правят другите. Все пак всеки е различен.

Ако кеш масите са ти по-интересни и по-доходоносни от турнирите, играй там.
    • achko
      achko
      Бронз
      От опит глава не боли разбира се, но можеш лесно да си унищожиш банката сменяйки форматите като не потръгне в началото. Моя съвет е да си преглеждаш ръцете след сесията (изтегли си Trial версия на някоя програма) , обмисляй защо и как си ги загубил или спечелил и поствай за анализ тези които са ти се сторили трудни за изиграване .. Инак както kymupa и Станислав казаха играй там където се чувстваш комфортно и ще си мотивиран да играеш и да се учиш - ако SnG са ти тегави , зарязвай ги :)
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      мерси много :)