max telecom

• joro8112
      joro8112
      Бронз
      Здравейте.
      Налага ми се да си сменям интернет доставчика и докато търсех варианти видях в сайта на Max telecom,че са пуснали някаква лятна промоция за прослувутата им "бисквитка"-става въпрос за 4G неограничен мобилен интернет,15лв на месец при двугодишен договор.Гледам пише за максимална скорост-максимално възможна,колко точно не е ясно.Малко съм скептичен към мобилния интернет,някой ползвал ли е макс телеком и по специално 4G мрежата им?
      По принцип въобще не го мислех това като вариант,обаче се оказа че в центъра на Варна много от доставчиците нямат покритие,дори виваком нямат оптичен интернет там(специално на адреса на който съм).
  • 7 отговора
    • icakinen
      icakinen
      Бронз
      Ще следя темата с интерес,понеже имам същия проблем и мястото отново е центъра на Варна.Предполагам си на Интербилд?
    • mihail4o87
      mihail4o87
      Бронз
      Аз ползвам Макс Телеком,но съм с флашка , а не с бисквитката.20лв на месец плащам , неограничен , мн бърз.9 месеца съм с него,и досега не съм имал проблеми.Имат покритие само в 28те областни града,но продължават да изграждат мрежата.Моето мнение е +1.Надявам се да съм бил полезен.Ако мога да помогна с нещо пишете.
    • iskren91
      iskren91
      Бронз
      Ако имаш възможност да минеш на Интербилд ти ги препоръчвам, стабилен интернет и бърза връзка , а когато съм имал проблем винаги са се отзовавали навреме. Само цените им са малко високи, но си заслужава. Имам приятел с бисквитка от макс телеком и казва, че когато има силен сигнал скоростта е висока, но понякога изчезвал сигнала 1-2 пъти в месеца , което е нормално за мобилен интернет.
    • bojilov111
      bojilov111
      Бронз
      Аз също съм с флашката на Макстелеком. Много съм доволен като цяло.
      Свалям торенти с около 1МБ/с,но за сърфиране в нета и най-важно покер,нямам никакви проблеми. Предимство е и,че ако спре тока в сградата продължаваш да имаш нет-доста полезно за МТТ играчи.
    • GustoMaina
      GustoMaina
      Бронз
      1 год. ползвах Макс Телеком. Не прекъсва. За покер е перфектен. За торенти също. Единствено е бавен външния трафик (Youtube, own3d.com и т.н.) към сайтове извън България.
    • borgirr13
      borgirr13
      Бронз
      Разгледай офертите и на Vivacom.За мен интернета им е добър.
    • joro8112
      joro8112
      Бронз
      Аз досега бях на Спектрум нет,много бях доволен,само че сега на новия ми адрес нямат покритие.Иначе на Интербилд съм бил клиент,нета им е супер,цената май е най-високата във Варна :) ,обаче докато бях при тях си прекратих договора еднолично и сега няма как да са ми вариант.
      А това за макс телеком се оказа че 14.90 е таксата само за първите и последните 3 месеца от двугодишния договор,през останалото време си е 29.90.
      Както и да е май ще викам Виваком,казаха ми че до края на годината щяло да има покритие на оптичния им нет в цяла Варна,дотогава ще им ползвам АDSL-a пък после мога да мина на оптичен.