Ще Си Получа Ли Тоя Път Парите ? Или Пак Няма Да Сте Виновни Че Всичко Е Изпълнено А Пари Няма?

• besniqkrasio
      besniqkrasio
      Бронз
      Искам да попитам дали все така парите за препоръчан приятел така не се превеждат ?

И другото което искам да попитам е дали все още за над 5000 покерстратеджи точки се превеждат по 25$ ?

И така преди една година препоръчвам човек който прави в рамките на 2 месеца над 10000 точки в покерстарс което тук се равняват над 5000 покерстратеджи точки със сигурност.
      Като награда имам преведени 25$ а доколкото си спомням по тогавашната система това трябваше да са 150$.
      Трябваше ако хората от екипа на Pokerstrategy си вършеха работата ...

Въпрос : как работи системата ви - изпълняваш всички условия от точка 1 до 5 и започват да ти отчитат точките или ВСЕКИ ДЕН СИ ПИШЕШ E-MAILI с екипа на Pokerstrategy дали не са забравили да ти преведат точките ?
      Или пък просто трябва всеки ден да ги питаш дали не са решили да спрат да ти превеждат точките не че нещо си направил ами просто са решили да не отчитат точките ?

Но нека се върнем на историята.
      Така .... регистрирания потребител който съм препоръчал да подчертая акаунта му беше ПОТВЪРДЕН и точки бяха започнати да му ОТЧИТАТ.Имаше малко повече от 100 точки за два дни. След което точките спират да му се отчитат човека е нов в система и изчаква няколко дни да види какво става може би точките се отчитат на седмица или има леко забавяне. Но ней си. Точки така и не отчитат ...

Започват е-мейли с Pokerstrategy около 50-на САМО.
      Естествено Pokerstrategy не са виновни не може да е в тях проблема че точките не се отчитат. Предполагам че препоръчания от мен потребител е виновен че е изпълнил всички условия и не му отчитат точките. Но още по точно точките му се отчитаха просто незнайно защо изведнъж спряха.

Още по интересното след като го препращат към Pokerstars и там си пишат още 50-на емейла НЕ Е НУЙНО ДА КАЗВАМ ЧЕ ПРЕЗ ТОВА ВРЕМЕ ТОЧКИ НА ПОТРЕБИТЕЛЯ НЕ СЕ ОТЧИТАТ ПРЕЗ ТОЗИ ЕДИН МЕСЕЦ ЗАЩОТО ТОЙ Е ВИНОВЕН <ИЗПЪЛНИЛ Е ВСИЧКИ УСЛОВИЯ> !!! излиза че никой не е виновен ама никой Pokerstrategy не са виновни Pokerstars и те не са обаче точките не са отчетени за 1 месец.
      След 200-на емейла точките започват да се отчитат обаче кел файда.
      Над 2500 покерстратеджи точки не са отчетени и до ден днешен.

Всичко което съм получил аз като препоръчал приятел е 25$.
      Това е за над 5000 покерстратеджи точки.
      И до ден днешен не съм си получил парите които трябваше получа -150 долара по тогавашната система за препоръчан приятел.
      Ясно ми че парите няма да ми бъдат преведени никога.
      Като стана случая и двете страни Pokerstrategy и Pokerstars се спотаяха и никой не е виновен никой не знае какво е станало.
      Е аз ще ви кажа какво е станало -ТРЯБВАШЕ ДА ПОЛУЧА 150$ ЗА ПРЕПОРЪЧАН ПРИЯТЕЛ А ПОРАДИ ТОВА ЧЕ НЕ ОТЧИТАХТЕ ТОЧКИТЕ 1 МЕСЕЦ ПОЛУЧИХ 25$.

Искам да попитам дали все така парите за препоръчан приятел така не се превеждат ?

И другото което искам да попитам е дали все още за над 5000 покерстратеджи точки се превеждат по 25$ ?

Имам и още един въпрос възможно ли е английския support да се грижи за акаунта за в бъдеще ако препоръчам приятел както и за отчитането на точките му и получаването на всякакви бонуси защото явно че българския екип отпуска до 25$ бонуси за 5000 покерстратеджи точки ?
  • 10 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Забелязах, че си пуснал същото съобщение и в Помощ и ти отговорих в детайли там.

Накратко - (не)начисляването на точките няма нищо общо с програмата Покани Приятел и не зависи от нас. В определени случаи PokerStars може да преразгледа легитимността на дадена сметка и да престане да ни снабдява с информация за нея, ако установи, че горната е в разрез с техните правила и условия. В тези случаи информация ще се даде единствено на притежателя на сметката.

Както може би се досещаш, ние също не печелим от това и нямаме интерес това да се случва. За съжаление обаче последната дума тук остава на покер залата и единственият начин ситуацията да бъде разрешена е играчът да стигне до споразумение с нея или да я смени за някоя от другите ни партньорски покер зали, в които все още няма сметка, ако желае да има свързана към нас сметка и да получава StrategyPoints.

Поздрави,
      Камен
    • besniqkrasio
      besniqkrasio
      Бронз
      Бих желал кореспонденцията да се води тук.
      Нека и останалите потребители да знаят как ще си получат парите и какво в действителност става и как работи.
      А не да ми пишете лични съобщения и пак всичко да се потули защото така ви е най удобно.

Накратко - (не)начисляването на точките няма нищо общо с програмата Покани Приятел

Как така няма нищо с програмата като ако потребителя не направи точките аз няма да си получа пари ( не че той като си ги направи аз си получих парите де ! ). Нали точно според броя направени точки трябва да изплатите бонусите казвам трябва защото очевидно че това не се случва.

Нека сега аз да ви отговоря на написаното от вас писмо :

Всички пари от програмата Покани Приятел се превеждат, стига да са спазени нейните правила.

-- ооо не съвсем не !
      Всички правила бяха спазени никой никъде не ми каза или даде доказателства че не си получавам парите защото нещо не е спазено нарушени са дадени неща. Така и реално никой не ми е обяснил до ден днешен защо пари не получих. Или по точно защо всички точки на препоръчания от мен потребител не бяха отчетени. А той имаше над 5000 покерстратеджи точки.

За 10 000 VPP в PokerStars ще получиш точно 5 000 StrategyPoints, стига сметката ти в PokerStars да е създадена спрямо наш линк за изтегляне.

-- отново не ! Потребителя направи над 10000 точки в покерстарс а реално получи около 2300 покерстратеджи точки.
      Даже сега ще ви кажа с абсолютна точност колко са точките изчистен е абсолютно целия first deposit bonus 600$ за всеки 10$ искат по 170VPP точки т.е
      60x 170 = 10200 при всички положения са били направени
      което е равно на поне 5100 покерстратеджи точки
      Изтеглена е от ваш линк.
      Както и сметката му е потвърдена.
      Както ви казах и в предишното си писмо сметката му е потвърдена получава точки няколко дни това са малко над 100 точки. И после отчитането незнайно защо спира.

Имай предвид, че всички точки се превеждат автоматично след получаване на информацията за свързаните към нас сметки от покер залата.

-- Не съвсем . Явно преди да достигнат системата ги орязва на две. От над 5000 покерстратежи точки достигнаха само 2300.

В случая обаче покер залата е взела решение да не ни изпраща повече информация за този потребител - това решение е свързано с нарушаване на техните правила и условия.

-- странно в писмата до залата никъде ама никъде не пишеше че точки не се превеждат поради нарушени уредби.
      Никой не виновен никой не знае нищо Pokerstrategy Pokerstars не са те не знаят нищо но пари няма ?

Виждам, че си във близка връзка с приятеля, чиято сметка е пострадала. Можеш да го попиташ директно какво са казали PokerStars по въпроса, тъй като те отказват да дават информация на трети лица (в случая, нас) по въпросите за сигурност.

--- ооо чел съм ги всичките писма
      Същата работа като вас ТЕ НЕ ЗНАЯТ ЗАЩО ТОЧКИТЕ НЕ СЕ ОТЧИТАТ И ТЕ ПРАЩАТ ПРИ ОТСРЕЩНАТА СТРАНА ЧЕ Е ПО ЛЕСНО ДА СИ ИЗМИЕШ РЪЦЕТЕ.
      Препратили са пак към вас т.е Pokerstrategy че проблема е в Pokerstrategy.
      Еееее и ко праим ?
      Pokerstrategy те праща при Pokerstars щото не са виновни те Pokerstars те праща при Pokerstrategy щото не са виновни те.
      Това в продължение на един месец разиграване.
      А точки още веднъж да кажа ТОЧКИ СА БИЛИ ОТЧИТАНИ И СМЕТКАТА Е БИЛА ПОТВЪРДЕНА !!!!!!
      Още веднъж ще го кажа да го разберете ТОЧКИ СА БИЛИ ОТЧИТАНИ И СМЕТКАТА Е БИЛА ПОТВЪРДЕНА !!!!!!

Може да ви изпратим цялата кореспонденция да ги прочетете грамотни хора сте ще ги разберете на английски са.
      Пазят се да ги прочетете.
      Аз съм ги чел всичките.
      И никъде ама никъде не споменава че точки са спрени да отчитат по грешка на потребителя и че направил нещо да не му се отчитат точките.
      Знаете ли какво даже в едното писмо много добре си спомням от покерстарс казват хмммм странно .... изглежда че всичко е наред не знам защо не се отчитат точките
      и sorry mori еми sorry mori ама вашето сори не струва 150$.

Да ви изпратим ли цялата кореспонденция да я прочетете и вие ?
      5 фермана как само едната страна те праща към другата.
      И накрая за награда получаваш 25$ за 5000 покерстратеджи точки.
    • CKAnEPHuK
      CKAnEPHuK
      Бронз
      Интересна тема :facepalm:
    • vesi88
      vesi88
      Бронз
      върнете му парите!всеки греши!
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей отново,

Както казах - точки за сметката са се начислявали до момента, в който залата е установила, че правилата и са били нарушени. След това точки няма как да бъдат получени, тъй като не биват изпратени.

Би ли ни предоставил скрийншот на имейл на отдела за сигурност на PokerStars (security@pokerstars.com), в който те изрично съобщават, че не знаят защо не се получават точки и че трябва потребителя да се свърже с нас?

Поздрави,
      Камен
    • Bot33
      Bot33
      Бронз
      besniqkrasio доколкото имам някакви смътни спомени точки натрупани до 5 месеца след това не могат да се хванат. Това че е станало проблем и много жалко. особено и сега при смяната на отчитане на точките от покани приятел. Не виждам как могат да ти дадат 150 $ при условие че е минало повече от година?? Единственото решение за мене е да ви конпенсират по някакъв начин а именно да ви дадат и на двамата по един начален капитал в зала в която в момента се предлага от ПС . Иначе невиждам друг начин!! Но Админите надявам се ще вземат решение по проблема но дано да е преди регулацията :) :D :D
    • besniqkrasio
      besniqkrasio
      Бронз
      не желая нищо да ми връщат
      аз тия пари съм ги отписал
      единственото което исках е хората да знаят
      защото и двете страни се спотаяха и старса и стратеджи
      и накрая излезе виновен няма те не са но пари няма

И другото което искам е за напред да не се подиграват с хората а да си плащат каквото има
    • besniqkrasio
      besniqkrasio
      Бронз
      Въпрос към darkonebg или компетентните по въпроса :

Интересува ме :

1- Ако препоръчам потребител той си направи точките превеждате ли вече парите или нещата са си все по старому хъката мъката пари няма ?
      ( под пари имам предвид НЕ 25$ КОЛКОТО МИ ПРЕВЕДОХТЕ НА МЕНЕ ЗА 5000 СТРАТЕДЖИ ТОЧКИ А КОЛКОТО СТЕ ПУБЛИКУВАЛИ ОФИЦИАЛНО ДА ИЗПЛАТИТЕ )

2- Ако препоръчания от мен потребител е въведен веднъж в система получава си нормално точки трябва ли всеки ден да следи дали не сте му ги спрели по някаква причина ( като тук причина е много силна дума защото така реална причина за спирането на точките на препоръчания от мен потребител нямаше И ДО ДЕН ДНЕШЕН НИТО POKERSTARS НИТО POKERSTRATEGY СА ИЗТЪКНАЛИ ЕТО ТОЧКИТЕ ТИ СА СПРЕНИ НЕ СИ ИЗПЪЛНИЛ ТОВА ТОВА И ТОВА ИЛИ НАРУШИЛ СИ ТОЧКА 1, 3, 5 ОТ ПРАВИЛНИКА И УСТАНОВЕНИТЕ ПРАВИЛА
      РЕЗОННО ОБЯСНЕНИЕ ЛИПСВА НИКЪДЕ И НИКЪДЕ НЕ СЕ СПОМЕНАВА ЗАЩО ТОЧКИТЕ СА СПРЕНИ ЛОГИЧНО ! КАКВО ДА ТИ ОБЯСНЯТ КАТО НЕ Е ПРОБЛЕМА В ТЕБЕ ! )

Последното ще го повторя за да се запомни И ДО ДЕН ДНЕШЕН НИТО POKERSTARS НИТО POKERSTRATEGY СА ИЗТЪКНАЛИ ЕТО ТОЧКИТЕ ТИ СА СПРЕНИ НЕ СИ ИЗПЪЛНИЛ ТОВА ТОВА И ТОВА ИЛИ НАРУШИЛ СИ ТОЧКА 1, 3, 5 ОТ ПРАВИЛНИКА И УСТАНОВЕНИТЕ ПРАВИЛА
      РЕЗОННО ОБЯСНЕНИЕ ЛИПСВА НИКЪДЕ И НИКЪДЕ НЕ СЕ СПОМЕНАВА ЗАЩО ТОЧКИТЕ СА СПРЕНИ ЛОГИЧНО ! КАКВО ДА ТИ ОБЯСНЯТ КАТО НЕ Е ПРОБЛЕМА В ТЕБЕ !

3- ако решите отново по някаква причина да не отчитате след КАТО ВЕДНЪЖ ВЕЧЕ ТОЧКИ СА БИЛИ ОТЧИТАНИ на потребителя към кого се обръщаме и от кого търсим отговорност ?
      И отново ли ще отнеме 1 МЕСЕЦ едно започване на отчитането на точките ?
    • shkembe4orba
      shkembe4orba
      Бронз
      Странен проблем. Аз нямам никакви оплаквания към програмата "покани приятел".
      Относно точките .. ПокерСтратеджи няма как да те измами ) .. ПокерСтарс взима рейк и от него изплаща процент на ПокерСтратеджи ( на база на който и ПСтратеги си пресмята точките). Ако ПокерСтарс преценят , че въпросният акаунт не е от въпросната "парньорска програма" , на него в лобито на залата ще му се отчитат "ФПП" , но Старса няма да отчита връзка между тях и ПокерСтратеджи.

Типичен пример за това е , ако е имал друг акаунт преди този. Той си прави нов акаунт (през Покер Стратеджи) , но при рутинна проверка залата го засича че вече има акаунт !! Точките изплатени до момента си остават , но ПокерСтарс , не са длъжни да изплащат процент (за въпросния човек) на ПСтратеджи за в бъдеще . Ако въобще го уведомят , ще е в смисъл да си избере с кой акаун да играе !! , но и в двата случая той вече не е в "партньорската програма " , и за него точки няма да ти отчита.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей besniqkrasio,

Моля да обърнеш внимание на това, че StrategyPoints се получават когато дадената покер зала изпрати данни за играта с истински пари в нея за дадения потребител. Ако той си е създал правилно сметката и ни е предоставил потребителското си име или псевдонима (в зависимост от злата) след като тази информация бъде получена системата автоматично му начислява съответните точки. Тези точки не се начисляват в зависимост от общност или друго - а само и единствено на база получената информация от покер залата.

Както вече ти беше отговорено, има случаи когато потребител си създава тракната към PokerStrategy.com сметка в залата, но ако от залата започне проверка на сметката му - в този момент тя може да не изпраща информация към PokerStrategy.com, докато не приключи проверката или да преустанови изобщо изпращането, ако установи нарушения на правилата и условията в нея.

Другото на което ще те помоля да обърнеш внимание е това, че програмата Покани приятел беше променена на 06.12.2011. Преди това възнагражденията за поканени приятели се изплащаха при следните събрани от тях StrategyPoints:

Достигане на 15 StrategyPoints - възнаграждение от $10
      Достигане на 100 StrategyPoints - възнаграждение от $15
      Достигане на 5000 StrategyPoints - възнаграждение от $75
      Или общо възнаграждения до $100 за поканен приятел, ако е достигнал 5000 StrategyPoints

Това става автоматично и не зависи от това в коя общност се намира потребителя.

За поканени след посочената дата потребители (06.12.2011) по Покани приятел се получават следните възнаграждения:

Достигане на 100 StrategyPoints - възнаграждение от $25
      Достигане на 500 StrategyPoints - възнаграждение от $25
      Достигане на 2000 StrategyPoints - възнаграждение от $50
      Достигане на 5000 StrategyPoints - възнаграждение от $150
      Достигане на 20 000 StrategyPoints - възнаграждение от $250
      Или общо възнаграждения до $500 за поканен приятел, ако е достигнал 20 000 StrategyPoints

Обърни внимание обаче на това, че за програмата Покани приятел участват само получените от игра в партньорска покер зала StrategyPoints. Бонус StrategyPoints не важат за нея. Например допълнителните 10 StrategyPoints на ден, такива срещу депозит или други промоции.

Това означава, че теоретично един потребител може да има общ сбор от дори 10 000 StrategyPoints, но всъщност от игра в покер залите да е получил малко вече от 1000 StrategyPoints - например 1000 дни да е имал само по 1 StrategyPoint от игра в зала - ще е получил 10х1000 StrategyPoints или общо ще има 11 000, но както вече уточних - за програмата ще важат само 1000 от тях. Ако е бил поканен преди 06.12.2011 това означава че поканилият го ще е получил възнагражденията от $10 и $15 за достигането съответно на 15 и 100 StrategyPoints, а ако потребителя е поканен след тази дата, поканилият го ще е получил два пъти по $25 - за достигане на 100 и 500 StrategyPoints.

Отново ще повторя - всичко това става автоматично, след като покер залата ни е изпратила необходимата информация.

Ще те помоля да обърнеш внимание и на това, че ние нямаме достъп до системите на покер залите и не можем да коментираме причините за техни решения. Това могат да направят само те и то лично към потребител, защото са задължени, както и ние, да запазват лична информация и данни. Това е причината да не коментираме открито някои неща - защото ако потребителя може да не желае да бъдат споделяни пред останалите, а не защото искаме да прикрием нещо различно от личната информация за него.

Надявам се, че след като вече си запознат с това как работи системата, както и че повечето неща в това отношение са автоматични - да разбираш че ако условията са изпълнени - парите се превеждат без проблеми.

За съжаление в някои случаи има проблеми и тъй като не зависят от нас, ние не можем да направим нещо, докато самия потребител не изясни проблема с покер залата, защото той е между него и нея и ние нямаме достъп до тази информация. Това е и причината да не можем да кажем "проблема е в тази и тази точка", понеже ние нямаме информация от покер залата в какво точно се състои той.

Поздрави,
      Александър