Моля ви, колеги, помогнете! Недостъпен сайт.

• venci63
      venci63
      Бронз
      Надявам се да има спецове и да дадат акъл. С достъпа до сайта на фирмата ми нещо стана и клиентите ми не могат да видят нищо.

Ако напиша адреса на сайта директно в браузъра, всичко е ок, отваря се.

Ако напиша името или предмета на дейност на фирмата в някоя търсачка, както би направил някой потенциален клиент, го намира като адрес. Но като кликна върху него, не се отваря той, а долната картинка.

http://prikachi.com/images/732/4851732g.jpg

Естествено, за testerdefenderinspection.in не съм и чувал.
  • 3 отговора
    • N0pr3s3n7
      N0pr3s3n7
      Треньор
      Треньор
      определено ще да е хакнат и препраща към този другия сайт.Най-добре се свържи с истински компетентни хора в тази сфера да ти помогнат.Няма да намериш решение във форума най-вероятно.
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      a кои ти е сайта ?да го беше дал поне ква е тая тайнственост
    • venci63
      venci63
      Бронз
      Първоначално публикувано от N0pr3s3n7
      определено ще да е хакнат и препраща към този другия сайт.
      Именно така излезе. Вчера и днес сутринта въртя телефони насам-натам и накрая намерих грамотен човек, руснак, съвсем бегло се познаваме. Пич и половина, за няма и 20 минути оправи работата. И нищо не ми поиска. Предложих му пари, съвсем категорично ми отказа. Тогава му направих предложение, което не можеше да откаже - 2 бутилки "Слънчев бряг"! :D :D :D

И още малко информация, може да е полезна за някого. Хакнат бе не самият сайт. Влезли са през хостинг-компанията (българска между другото) в контролния панел на сайта.