BWIN problem

• ichikegi
      ichikegi
      Бронз
      Здравейте преди време се бях регистрирал в bwin през покерстратеджи и днес реших да депозирам но нито ми даде бонус върху депозита и маи не сам тракнат към покерстратеджи при положение че сам направил всичко както трябва просто беше преди един два месеца моля да ми помогнете ако е възможно
  • 7 отговора
    • pokawhizz
      pokawhizz
      Бронз
      И при мен преди известно време стана същото - депозирах минимума заради един турнир с добавена сума от ПС, ама не ми даде нищо - освен 5 долара за залагания... Явно нещо не е наред с линка.
    • ichikegi
      ichikegi
      Бронз
      Ако проблема е в линка е доста неприятно защото депозирах в тази зала заради бонуса а и да трупам стратеджи точки
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравейте,

Аз също се регистрирах в bwin с депозитен бонус и бях успешно тракната към PokerStrategy.com. Няма проблем с линка и смятам сте наясно колко хора щяха да са споделили този проблем. Моля да се свържете с отдела за клиенти, ако вече не сте го направили, за да установите статуса на сметките си. Също така, ако сте имали софтуера инсталиран преди на системата си, и не сте деинсталирали правилно, това може да е проблем. Ако не сте следвали тези стъпки стриктно, също би било проблемно.

Ако някой друг е имал същия проблем точно с bwin, моля да сподели.

Поздрави,
      Деси
    • BlaZy7
      BlaZy7
      Бронз
      +1 и при мен не стана тракването към PS.com
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ BlaZy7,

Всичко ли си направил както е описано? Линкът за регистрация е стандартен за всички 18 държави, това ще рече и за България е същият. Няма причина да не се получава, при положение, че аз самата съм минала тези стъпки и то на българския сайт.

Моля да помислите добре, коя от стъпка е вероятно да сте пропуснали, а също дали този софтуер е бил инсталиран на компютъра преди.

Поздрави,
      Деси
    • ichikegi
      ichikegi
      Бронз
      Вчера получих това писмо от съпорта и доста се изнервих, при положение че сам направил всичко както трябва.Уж не сам се регистрирал през покерстратеджи а днес отварям саита и сам получил 14 стратеджи точки .Много странно как хем не сам се регистрирал правилно за да получа бонуса хем получавам стратеджи точки.
      Dear Mr Petrov,

Thank you for your e-mail.

We regret to inform you that this poker bonus offer is only available for new users who have registered via our special campaign link and accepted the Terms and Conditions for this offer before registering the account. We can see from your account that you have not registered via the link available on the PokerStrategy website.

However, you will be notified about new bonuses we will offer. In order to receive updated information about our current promotion offers we kindly invite you to activate your promotion mailings option by logging in to your account and selecting "My account"/"SETTINGS"/"General". Here you can activate your promotion mailings by selecting "Bonus and promotion e-mails".

Please do not hesitate to contact us if you have any further queries.

Kind regards,

Your bwin customer service team

bwin acknowledges its commitment to responsible gaming
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ ichikegi,

В такъв случай от отдела им за клиенти не са проверили правилно и са те подвели, че не си изтеглил софтуера от нашия линк, за което съжалявам. Може да потвърдиш с тях защо първо са ти казали, че не си тракнат към нас, а сега получаваш точки.

Поздрави,
      Деси