Тракната сметка в Покерстарс.

• keha9301
      keha9301
      Бронз
      Здравейте, искам да попитам как мога да си тракна сметката към Вас.
      Когато съм правил регистрация не съм писал вашия код "poker-strategy" в маркетинговия код, а знам че е забранено да имам повече от 2 акаунта и съответно няма как да я тракна по този начин.... :(
      Въпроса ми е мога ли по друг начин да си тракна сметката към вас, освен чрез регистрация? :)
  • 7 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей keha9301,

Благодаря ти за съобщението и за проявеното желание да тракнеш сметката си към нас!

За съжаление не е възможно да променим начина на тракване на сметката ти в PokerStars, тъй като самата покер зала не предлага подобен вид услуга.

Ако желаеш да трупаш StrategyPoints и от играта си в други зали, можеш да се запознаеш с нашите бонуси за първи депозит. Моля посети тази страница, избери зала, в която нямаш предишна регистрация и следвай инструкциите ни:

Бонуси за първи депозит.

Ако имаш други въпроси, не се колебай да ни пишеш отново.

Поздрави,
      Деси
    • keha9301
      keha9301
      Бронз
      Възможно ли е тогава от администрацията да ми закрият сегашния акаунт и да си направя нов? :) И ако е възможно на кой да пиша, ако може да ми дадете малко повече инфо :fuckyeah
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей keha9301,

За съжаление няма да ти разрешат да изтриеш старата си сметка, за да създадеш нова, тракната.
      Това е политиката на залата и не можеш да направиш нищо.

Ако желаеш да събираш StrategyPoints - DessiP ти е посочила варианта.
      Също така можеш да следиш за различни промоции, например следната:

Създай си сметка в Skrill, за да получиш безплатни $10 кеш и 100 StrategyPoints

Поздрави,
      Александър
    • keha9301
      keha9301
      Бронз
      Кофти... X( Играя само в Покерстарс и там ми трябва тракната сметка към вас, но уви няма да я тракна :facepalm: личното ми мнение относно тракването на сметка към вас е, че политиката ви не много балансирана.
      Не може да има само един вариант и то какъв само.... Губите по този начин, но както и да е, няма да ви критикувам. Живи и здрави.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      За съжаление самата покер зала не предлага такава възможност. :(

Ние не можем да помогнем при свързване на сметката ти в последствие, ако си не си я създал по указания начин и залата не предлага такава възможност. Инак с желание бихме ти съдействали за това. :f_thumbsup:

Поздрави,
      Александър
    • keha9301
      keha9301
      Бронз
      Разбирам ви... Благодаря ви все пак че се отзовахте и ми обяснихте как стоят нещата. Ще видя какво мога да направя. Успех занапред.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей отново,

Можеш да се възползваш от тази тема и да ти намерим друга зала, в която да си активен и да трупаш StrategyPoints: http://bg.pokerstrategy.com/forum/thread.php?threadid=20650.

Поздрави,
      Деси