Продажба на виртуални пари в покерстарс

• dradoslavov
      dradoslavov
      Бронз
      Здравейте, искам да попитам колегите който нямат възможност за сега да играят с реални пари. Дали са продавали виртуални пари, колко от тях са били измамени като мен? Благодаря предварително.
      И мога ли да сигализирам някъде срещу такъв вид измама? как мислите?
      http://www.starschips.com/buy_pokerstars_chips/ Пълни измамници не се захващайте с тях!!!!!!!
  • 7 отговора
    • disectorr
      disectorr
      Платина
      Пичага, не се занимавай с подобни глупости :) Замисли се реално, на кого са му нужни виртуални пари, че и да ги разменя за истински такива? :coolface:
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здарвей dradoslavov,

Моля да отнесеш проблема към покер залата: support@pokerstars.com. Съвет от мен, не купувайте подобни неща, играйте фрийроли: http://bg.pokerstrategy.com/freerolls/.

Поздрави,
      Деси
    • Peter7878
      Peter7878
      Глобален
      Здравей Dradoslavov,

По принцип съществуват такива сайтове за ПОКУПКА на online чипове, но не и за продажба.Има определени покер зали, които по време на игра с play money chips, в чат прозореца тече рекламна кампания на такива сайтове,но те са в сътрудничество с дадената покер зала.Няма смисъл да ти ги споменавам, защото тези покер зали, за които знам, не е разрешено българи да играят.

Но това е глупаво,да си купуваш Play money chips.Няма логика.По -добре изиграй един турнир с минимален бай - ин, отколкото да си хабиш парите.Преди две години си купих 1 млн. чипа и много бързо ги загупих,защото това са лесни чипове.

Не съм чувал за този сайт, за който питаш, но знам, че всяка една покер зала има отдел Frauds. Ако се чувстваш измамен, спокойно можеш да подадеш жалба в отдел Frauds към съответната покер зала и те ще разследват твоя случай и ще те информират.

Що се отнася до Покер Старс, те не си сътрудничат с нито един сайт за покупкопродажба на чипове и те не толерират такъв тип покупки,понякога са доста стриктни за този вид "търговии".Единствено от акаунта ти в Poker Stars можеш да разменяш чипове с друг потребител.Клипваш от Лобито: Заявки-Търгувай с турнирни пари и си избираш опцията.Единствено това е разрешено в Покер Старс.

ТОВА, КОЕТО ТРЯБВА ДА НАПРАВИШ Е:

1. Влизаш в работно време ( между 9:00 и 18:00 ) във въпросния сайт от който си "купил" чиповете, клипваш на: Live Support чата и обясняваш подробно на агента ситуацията.С подобен сайт имах проблеми преди 2 години, но след чат с агента ми преведоха чиповете.(но не беше този сайт,за който ти питаш).После проверих в банката и имаше транзакция за чиповете и всичко беше наред.
      2. Ако агента на сайта не ти реши проблема, пишеш имейл на support@pokerstars.com и те ще го препратят на Отдел измами и ще го разследват.

Това е от мен.

Надявам се да съм ти бил полезен.
      Успех на масите :)

Поздрави,
      Peter7878
    • dradoslavov
      dradoslavov
      Бронз
      Благодаря за изчерпателният отговор.
      Ако има някакво развитие ще пиша пак за да затвориме темата
    • dradoslavov
      dradoslavov
      Бронз
      Значи сайта явно е измамил достатъчно хора щото вече като кликна на линка ме препраща в някав измислен 2-ри сайт от който твърдят че нямат нищо общо с предишния разбира се. А от съпорта на покерстарс още преди да беше затворен сайта ми отговориха, че не разследват нищо случващо се извън техния сайт или софтуер.
      Надявам се да съм бил полезен.
    • Ribcho
      Ribcho
      Бронз
      Редактирано! :D хаха и въпреки това не разбирам как може някой да си купува вирутални пари вместо да инвестира и да играе с центове дори :)
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей dradoslavov,

Както виждаш в такива сайтове има огромен риск, а не можеш да спечелиш нищо срещу него. По-добре да заредиш сметката си с истински пари и например да използваш следната промоция: Депозирайте в PokerStars, вземете достъп до 4х$1000 ежедневни фрийроли за 31 дни
      Така поне имаш шанс да изградиш покер банка, като играеш с истински пари и с помощта на нашите стратегии, докато при Play Money играта няма нищо общо с тази с истински, а и не можеш да спечелиш нищо.

Поздрави,
      Александър