Австралийски донк

• Rumenaldo
      Rumenaldo
      Бронз
      Аз съм Руменалдо. Някой от вас може да са ме срещали в залата на 888, където играя редовно MTT (Rumenaldo11). Доста от вас играят в тази зала и не мога да не споделя едно мое наблюдение (не казвам откритие). Понеже съм барман и работя вечер и се случва доста често да играя рано сутрин, когато е пълно с играчи от Австралия, Канада и Южна Америка, тук таме някоя "Европейска акула". Та мисълта ми е, че за МТТ играчите е идеалното време за игра ... друго си е през деня срещу агресивни и можещи играчи от Германия, Англия, Русия и т.н. Само рано сутрин може да срещнем Австралийския донк. Може да го охарактеризираме по следния начин: безстрашен, приятел на ривъра, търпеливо чакащ своята карта, re-raise за него означава bet, pre-flop рейнджа му включва всичко от 5-6о нагоре, за него flush-draw е когато на флопа е хванал дори и една карта от боята си ... Много сходни и приличащи на него са Канадското Донки и Южноамериканския Донкастър.
      С цялото ми уважение към Даниел Негреану :sdrink
  • 9 отговора
    • icakinen
      icakinen
      Бронз
      И доста немски олигофрени има там....както и любимите ми испански циганета....И като почнат да си хващат аутовете благодарение на любимия софт на 888,може да ти побелее косата :facepalm:
    • comodus14
      comodus14
      Бронз
      :fuckyeah И руската бригада не на последно място :evil:
    • Alcas
      Alcas
      Бронз
      Австралийския донк. Може да го охарактеризираме по следния начин: безстрашен, приятел на ривъра, търпеливо чакащ своята карта,

:D :D :D :D
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      ако трябва да сме напълно честни има и доста бг донкойди :coolface:

иначе моита класация е

1.гръцки донк-номер 1 по всички показатели ,неоспорим голд лидер,за 1г игра нито един не съм видял които да е малко от малко поне в час :facepalm:
      2.испански донк -кофти че такъв океан от цаца изчезна
      3. UK донк- доста неадекватен донкоид
      4.австралииски донк-за него е писано
      5.бразилски донк
    • chokata
      chokata
      Бронз
      Аз съм Руменалдо. Някой от вас може да са ме срещали в залата на 888, където играя редовно MTT (Rumenaldo11). Доста от вас играят в тази зала и не мога да не споделя едно мое наблюдение (не казвам откритие). Понеже съм барман и работя вечер и се случва доста често да играя рано сутрин, когато е пълно с играчи от Австралия, Канада и Южна Америка, тук таме някоя "Европейска акула". Та мисълта ми е, че за МТТ играчите е идеалното време за игра ... друго си е през деня срещу агресивни и можещи играчи от Германия, Англия, Русия и т.н. Само рано сутрин може да срещнем Австралийския донк. Може да го охарактеризираме по следния начин: безстрашен, приятел на ривъра, търпеливо чакащ своята карта, re-raise за него означава bet, pre-flop рейнджа му включва всичко от 5-6о нагоре, за него flush-draw е когато на флопа е хванал дори и една карта от боята си ... Много сходни и приличащи на него са Канадското Донки и Южноамериканския Донкастър. С цялото ми уважение към Даниел Негреану

много се смях честнo :D :D :D :D :D
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      доста "скално австралийско" покритие има :)

За съжаление "гладните украинци" и всичко под знаменател Россия"
      го мразя дееба...не е възможно имам чувството че ги клонират,само и само да правят рейк..възможно ли е след като близо 70% от руския онлайн покер се покрива от покерстарс..да има поне 60% регулярни руски играчи ??

Знам,че и те ме мразят "Ама да се шибат"

как е възможно да се бутат толкова много във всяка сфера??
    • Switchn
      Switchn
      Сребро
      забелязал съм че софта на старс-а

е много прецизен,когато си със силна ръка,дори и не от позиция,хитнеш ли флопа,принципно си чек,виждаш реакциите или в зависимост правиш ц-бет ако масата го позволява

интересно ми е повече мнения относно тия монстър ръце които само се казват монстър но не са :) ))) ХАХа много от вас ще ми разберат иронията

след като си рейзнал често ако не почти винаги ако си чек
      накрая взимаш ръката..
      ти си доминатор,няма някой с по-силна ръка освен разни дроус агресори :)
      а ,когато тръгнеш след рейза да я защитаваш...префлоп нали ?
      почти винаги те гърби някой оМфг с Ах2 примерно се едно нарочно те е колнал с тва да те издразни ?
    • Max1imus
      Max1imus
      Бронз
      Първоначално публикувано от davidcana
      1.гръцки донк-номер 1 по всички показатели ,неоспорим голд лидер,за 1г игра нито един не съм видял които да е малко от малко поне в час :facepalm:
      След като забраниха хазарта , покера стана много по популярен на домашни игри нл200 - нл500 играят хора който едвам знаят правилата....
      (играл съм срещу такива).
      Мисля ,че е напълно нормално все пак в Гърция един общ работник вземаше над 1300 евро затова има толкова посредствени играчи до 50$ мтт и нл50 , а хората в България се изхранват от нл10 , сам си прави сметката.
      Има много добри играчи от Гърция но те са на високите лимити (ху снг на 100$ знаеш ли колко са ? ), как си представяш да работи за близо (минимално преди 2011) за 1800$ и да си троши нервите на нл50 по 3-4 часа на ден за 500$-600$.
    • davidcana
      davidcana
      Бронз
      е те да не взимат само в Гърция толкова пари :facepalm: :facepalm:
      в цяла Европа,уса,канада взимат и повече и пак има силни играчи на ниските нива
      просто са си донкове и тва е ....в което лошо няма :coolface: