Въпрос за Фул Тилт

• SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Колеги, някой тегил ли е от там стотинки :D , и ако да искат ли предварително да си депозирал? Идеята ми е следната - имам малко паричка събрана от ТАФ и си я искам ама в друга покер зала. Та дали ще мога да си сложа при тях и после да си тегля към мънибрукърс?

Офф прочетох им правилата и си отговорих сам :s_cool: Сори за темата :s_cool:
  • 3 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от SmartShop1
      Колеги, някой тегил ли е от там стотинки :D , и ако да искат ли предварително да си депозирал? Идеята ми е следната - имам малко паричка събрана от ТАФ и си я искам ама в друга покер зала. Та дали ще мога да си сложа при тях и после да си тегля към мънибрукърс?
      Aко депозираш веднъж през мънибукърс ще можеш да теглиш колкото си искаш след това. Хубавото на фул тилт е, че тегленията към МБ са мигновенни.
    • SmartShop1
      SmartShop1
      Бронз
      Май вкарването на 50$ от ТАФ не се брои за депозит, така че май ще трябва отделно да депозирам средства и след това да си ги тегля с 50$+.
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от SmartShop1
      Май вкарването на 50$ от ТАФ не се брои за депозит, така че май ще трябва отделно да депозирам средства и след това да си ги тегля с 50$+.
      Не се брои. Целта на депозита е да регистрира лично твой метод за изплащане, така че да не могат да бъдат изтеглени парите ти от трето лице.