въпрос за EuroPoker

• KocetoBg
      KocetoBg
      Бронз
      Здравейте от една седмица играя на EuroPoker ,за това време имам натрупани около 500 player points ,и едва 126 strategy points.Нормално ли е това и какво точно означава "За всеки долар рейк, генериран на EuroPoker, ще получиш и 3 StrategyPoints в PokerStrategy.com."?Също така искам да попитам как избиването на бонуса влияе върху цялостната ситуация?
  • 8 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей KocetoBg,

При нас точките не се обновяват в реално време с покер залата. Може да има забавяне от няколко дни, защото залата изпраща данните на нас. Иначе е $1 рейк = 3 StrategyPoints.

Относно бонуса, не знам кой бонус си активирал (депозитния?) и какво имаш предвид под "ситуацията". Може да отнесеш въпроса си към покер залата, която отговаря за критерия и следенето на точките към него. Може също да се свържеш с отдела ни за клиенти тук, но залата може да ти даде подробна информация за статуса на бонуса ти.

Поздрави,
      Деси
    • KocetoBg
      KocetoBg
      Бронз
      Не разбрах 1$ рейк платен само от мен или от цялата маса ,понеже както знаете в OnGame 1pp точка се дава за 1$ рейк ,на всички играчи които участват в пота ,независимо с колко са вътре.
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      Здравей,

PokerStrategy.com работи със системата за изчисляване на рейка на самата покер зала. Доколкото аз знам, в ongame e именно contributed - трябва да си инвестирал в пота (както сам казваш). За повече детайли, моля да се обърнеш към залата.

Поздрави,
      Деси
    • JoDDDzz
      JoDDDzz
      Бронз
      А да питам и аз за какви до 40% рейкбек става дума в офертата, понеже от залата ми отговориха че нямат рейкбек а само Вип система им дето за 1800 PPs ти дават само $50 ?
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от JoDDDzz
      А да питам и аз за какви до 40% рейкбек става дума в офертата, понеже от залата ми отговориха че нямат рейкбек а само Вип система им дето за 1800 PPs ти дават само $50 ?
      Всяка VIP система се равнява на определен процент рейкбек.
    • KocetoBg
      KocetoBg
      Бронз
      Свързах се с EuroPoker и те отново ме пренасочиха към pokerstrategy support....
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ KocetoBg,

За кое са те насочили към нас? Ако е за точките, които не са се обновили на нашия сайт, вече те посъветвах, че не се обновяват едновременно с отчитането на точките ти в залата и има забавяне. Ако е за подробности около тяхната собствена рейкбек система, старано. :)

Както вече казах, ако залата отчита точките ти въз основа на "contibuted" рейк, то и при нас се изчислява по този начин.

Отделът ни за клиенти винаги може да те посъветва относно твоите точки, моля пиши тук.

Поздрави,
      Деси
    • KocetoBg
      KocetoBg
      Бронз
      Писах им и ми станаха ясни нещата. :f_p: Получават се 3sp за 1$ рейк платен само от играча!