Нива на "покани приятел"?

• achko
      achko
      Бронз
      Точно под " Система "Покани приятел", валидна по времето на регистрация:"

Е указано колко точки трябва да направи поканения приятел за да получиш бонус , но има 3 полета едното със светло синьо , другото жълто и третото сиво - може ли да ми разясните какво означава това? Примерно в първото (светло синьо) поле пише 15 SP за 10$ а във второто (жълто) поле пише само 5 SP за 10$. Как се преминава между тези нива и от какво зависи? Моя статус , брой поканени приятели или какво? А в третото (сиво) поле просто пише 2000 SP = 50$ което пък съвсем ме обърка :) Изчетах де що информация намерих , но не ми стана по-ясно..
  • 2 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Това не са различни нива, а различните програми Покани приятел, които сме имали във времето. Ние подобрихме нашата програма, но не искахме да ощетим никого, като променим програмата, докато препоръчаните приятели все още събират необходимите точки.

Затова са показани и трите програми, които сме имали. Ако например аз съм препоръчала някого през 2007 година, тогава аз ще получа бонуса спрямо програмата в сиво (и името на препоръчания приятел ще бъде на сив фон), която е била активна по времето, когато съм препоръчала моя приятел.

В твоя случай е валидна синята програма, защото ти си се регистрирал през 2010 година, а в момента е валидна тази програма (с плащания $10 + $15 + $75).

Поздрави,
      Надя
    • achko
      achko
      Бронз
      Ясно , благодаря ти Надя :)