Покер Литература

• twinster
      twinster
      Бронз
      Здравейте,предложете някой книги,тук в нета,или пък които мога да закупя от някоя книжарница,не казвам че тук информацията е малко но :"колкото повече толкова повече"....
      направо съм се вманиячил на тема покер... :D :D :D
  • 8 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Не знам кои книги са преведени или могат да бъдта намерени по българските книжарници.

Знам обаче, че в Amazon има много книги на английски език, които можеш да поръчаш онлайн.

Поздрави,
      Надя
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от darkonebg
      Първоначално публикувано от BattleHunter

"не разполага с добра стойност на отказа и не е фаворит, ако преследва проекто-ръка"
      Престарали са се малко. Но и на нас ни беше трудно да намерим баланс между запазването на английските термини и все пак главното - превеждане на теорията на български. Доколко сме се справили ще кажете вие.

Освен това ми изглежда че е написана на доста базово ниво със Starting Hand Chart-ове и всякакви подобни,
      95% от книгите, които излизат и 100% от книгите по такива промоции са на това ниво... или по-лошо

и реално вместо да си хабим времето, по-полезно, сбито и структорирано е просто да си четем артикълите в pokerstrategy...
      Тук си абсолютно прав. Прочел съм много книги и честно казано повечето от тях не струваха дори колкото хартията, на която бяха написани. От време на време излиза наяве някой "диамант". Тези книги обаче най-често са написани от онлайн професионални играчи и са изцяло електронни.
      Безплатна книжка :)
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от BattleHunter

"не разполага с добра стойност на отказа и не е фаворит, ако преследва проекто-ръка"
      Престарали са се малко. Но и на нас ни беше трудно да намерим баланс между запазването на английските термини и все пак главното - превеждане на теорията на български. Доколко сме се справили ще кажете вие.

Освен това ми изглежда че е написана на доста базово ниво със Starting Hand Chart-ове и всякакви подобни,
      95% от книгите, които излизат и 100% от книгите по такива промоции са на това ниво... или по-лошо

и реално вместо да си хабим времето, по-полезно, сбито и структорирано е просто да си четем артикълите в pokerstrategy...
      Тук си абсолютно прав. Прочел съм много книги и честно казано повечето от тях не струваха дори колкото хартията, на която бяха написани. От време на време излиза наяве някой "диамант". Тези книги обаче най-често са написани от онлайн професионални играчи и са изцяло електронни.
      Безплатна книжка :)
      да,и мен ми я пратих Покерстарс на меила тази,прочетох я на един дъх,и за това попитах,може да има и др. такива..

Английски ми е слаб и едва ли ще се справя с четенето :D
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      В book.store.bg има 3 или 4 на бг.
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от falkoneti
      4 са книгите,другото е списания,но по 20-30 лв. за книга,не ми се дават,пък може и да ги прежаля :D

10х,за инфото
    • twinster
      twinster
      Бронз
      ...
    • LetchLord
      LetchLord
      Бронз
      Първоначално публикувано от twinster
      4 са книгите,другото е списания,но по 20-30 лв. за книга,не ми се дават,пък може и да ги прежаля :D

10х,за инфото
      Ти вече сума време си във форума, не си ли получил стартов капитал или нещо? Защо си още 'начален' статус? Взимай капитала, бронзовите статии са много добри, след това сребърните статии са още по-добри. Книгите по-натам....
    • kkki4uka2
      kkki4uka2
      Сребро
      Първоначално публикувано от LetchLord
      Първоначално публикувано от twinster

10х,за инфото
      Ти вече сума време си във форума, не си ли получил стартов капитал или нещо? Защо си още 'начален' статус? Взимай капитала, бронзовите статии са много добри, след това сребърните статии са още по-добри. Книгите по-натам....

Напълно подкрепям! Няма нужда да четеш книги на ниските лимити. Стратегиите в покерстртеджи са напълно достатъчни (начален, бронз и сребро). Вземай началния капитал и всичко ще си дойде на мястото.