My mind is twi57ed, how can you resist it?!

• twi57ed
      twi57ed
      Бронз
      ALOHA!

Казвам се Денис (a.k.a twi57ed).. Играя главно MTT, от време на време СНГ.
      Някои от Вас, господа, вече ме познават. :coolface: За Вас, с които не се познаваме: 'Драстиии! :f_biggrin:

Моя Милост

Та.. От Бургас съм. (Въй,лек!)
      От около половин година живея в Пловдив. По принцип съм графичен дизайнер.
      Талантливо момче, кво да ви кажа.. Художник, индивидуалист, пълен гъзар :roto2:

Хистори Ченъл :f_biggrin:

Запознах се с No-Limit Texas Hold'Em може би края на 2008 година.. И се влюбих! :heart:
      По това време за пръв път бях в Амстердам. На гости на мацка..(гаджето всъщност :coolface: )
      Една вечер решихме да направим игра, да ме научат на правилата.. И ги убих от бой :s_cool:
      За пръв път игра с карти ме заинтригува. Не съм хазартен тип. Никога не съм бил. Белот немога да играя даже :facepalm: :D
      От тази вечер нататък започнах да мрънкам, че ми се играе, исках постоянно да играем.. Никой не ми се връзваше на акъла ;(
      Разцъквах известно време в Старса с виртуални пари. Чудих се защо като имам два чифта чиповете отиват към другия играч. :facepalm:
      Започнах да се интересувам повече от играта. Тогава живеех в Амстердам и от бачкане буквално не ми оставаше време за нищо.
      След време депозирах 10$. Въртях там центове, все повече и повече ми се играеше..
      Тогава вече осъзнах, че влюбването май е станало връзка.. (за покера говоря :coolface: )

И така минаха може би 2 години..

08/08/2011

Беше неделя.
      На следващия ден започваше отпуската ми от една седмица.
      Сам съм вкъщи. Тихо бичи дъбстепче.. Салата, кебапчета и бира за вечеря. Приглушена светлина. Цъкам на лаптопчето в Старса.
      Седмица преди това се бях нашил много в един турнир. $1.10+R NL Hold'em [3x-Turbo, $30K Guaranteed] (Rebuys)
      След това много го мислих, как трябва да се играе, за да се спечели?! Ужасна касапница, вариативен яко..
      Реших пак да го пробвам.. имах към 20$ в акаунта. Влязох 15 минути преди края на късната регистрация.

И.. [COLOR=indigo]Приказка![/color]
      Завърших на 7-мо място. А бях чиплидер на FT с около 56 милиона чипа.
      Префлоп allin AK vs A7..и двамата удряме флоп A и разбира се 7 на търна... :facepalm:
      Но това нямаше как да ми развали кефа. Знаех, че е огромно постижение за мен, не вярвах.. :fdrink
      От тази вечер започнах да гледам наистина сериозно на покера, започнах да се интересувам повече, да чета повече..
      Така попаднах и на PokerStrategy :D :heart:

Пфф.. трябваше да стана писател.

Та така.. :)
      Преди 4 месеца ме освободиха от работа. Следващите 3 дни от покер си изкарах 3 заплати. :s_cool:
      Тогава реших, че ще се опитам да играя професионално.
      Тоест исках да видя възможно ли е аджеба, от това да си цъкам вкъщи, да изкарвам поне една заплата.
      Оказа се, че е възможно. Трудно, но възможно.

По същество..

Правя този блог, за да:
      • Следя развитието си
      • Коментираме заедно мисли, ръце, тактики
      • Се мотивирам, да излизам по-лесно от тилт и даунсуингове
      • Се опитам да "поправя" пробойните в играта си
      • Изградя красива банка (когато плащаш сметки е трудно ;( )

Ето как стоят нещата на този етап..

Забравих да спомена, че играя само в 888, защото акаунта в Старса ми е блокиран..благодарение на един "приятел". ;(
      Ами..това е пичове. Надявам се да не съм ви отегчил, май прекалих с писането :facepalm: :D

Успех на всички по масите!
  • 141 отговора