Видео за one-dropa

• meepwn
      meepwn
      Бронз
      Знам, че сте заети хора, но това се очертава да е много интересен турнир. (един руснак фолдна каре!!)

Скоро ще излязат ръцете, които са записани чрез pocket cam.
      Може да стане по три начина - да виждаме ръцете на всички играчи и анализатора да коментира така, да вземете ХХ на един играч, например Ivey, и да коментирате само неговата игра, или да подберете интересните ръце от всички играчи.

Казвам го това, защото съдейки от WSOP ME миналата година, 90% от материала по телевизията/youtube ще е ръце тип AQ с 10бб бута ол-он и му плащат с 99 и пълнеж от сорта на 5 мин запис как пренасят 48 милиона награден фонд. Ще е яко да можем да видим динамиката и наистина интересните отигравания в турнира.
  • 2 отговора
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей,

Благодаря ти за предложението.

Както знаеш, турнирите на живо и особено коментарите към тях предлагат ниска образователна стойност - те са повече с цел забавление и рядко има какво да се научи от тях - особено като онлайн играч. Главната причина за това е, че коментаторите могат да единствено да предполагат какво се върти в главата на играчите.

Този турнир се очертава да е малко по-различен откъм отигравания, главно поради изключително високия бай-ин и диферсифицираното поле от играчи. За да бъде коментарът към него нещо повече от забавление обаче е необходимо той да бъде разгледан от покер експерт в областта на SNG на много маси или МТТ. Аз лично не съм убеден, че такъв човек би се наел с подобна задача - отново, защото най-често ще влиза в ситуации, в които ще трябва да гадае, а не да анализира.

Естествено, бихме могли да разгледаме и целия материал, но това просто би направило един много дълъг и често скучен материал с доста ниска образователна стойност.

Съществува и проблемът с авторските права, но тук не съм особено запознат и не мога да коментирам подробно.

Поздрави,
      Камен
    • meepwn
      meepwn
      Бронз
      Мислех си, че може да се направи на същата идея като session review на потребител на покерстратеджи. Там пак трябва да се гадае какво е мислил човека, и материалите са на всяка ръка, но определено имат образователна стойност.

Освен това съм виждал поне 1 такъв материал за турнир на живо реализиран във видео раздела, от braminc за участието му в WSOP.

Както и да е, виждам защо такава идея може да е трудна за осъществяване. :f_thumbsup: