Относно регистрация в покер зала

• befino
      befino
      Бронз
      Здравейте, Първоначално ми беше отказан бонуса от 50$ , бях си направил регистрация във Everest poker , след това получих събощение , че мога да използвам бонуса ,ако се регистрирам в друга покер зала.
      Така и направих , през вашите линкове и когати си регистрирах сметка във Betfred покер , после не мога да изпълня стъпка 3 и да си въведа псевдонима. Моля , кажете ми как се въвежда псевдонима във вашата страница , защото при мен стоят само едни тиренца и нямам лента за писане. Благодаря
  • 3 отговора
    • DessiP
      DessiP
      Бронз
      @ befino,

Здравей и добре дошъл!

Моля да се свържеш с отдела за клиенти тук, колегите ще ти помогнат.

Поздрави,
      Деси
    • docheff
      docheff
      Бронз
      И аз имах същия проблем вчера и се оказа, че просто не съм се логнал в страницата на покерстратеджи :) А искам и аз да задам един въпрос тъй като виждам че темата е актуална.

Очаквам 50$ бонуса си в Бетфред, все още го няма(не знам дали е от значение). Та искам да попитам защо като вляза в "препоръчани приятели" в профила ми изписва, че нямам? Вчера поканих един приятел, на който вече са превели бонус в бет365. Той ме написа като реферал в самата страница на покерстратеджи - не съм му давал линк.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от docheff
      И аз имах същия проблем вчера и се оказа, че просто не съм се логнал в страницата на покерстратеджи :) А искам и аз да задам един въпрос тъй като виждам че темата е актуална.

Очаквам 50$ бонуса си в Бетфред, все още го няма(не знам дали е от значение). Та искам да попитам защо като вляза в "препоръчани приятели" в профила ми изписва, че нямам? Вчера поканих един приятел, на който вече са превели бонус в бет365. Той ме написа като реферал в самата страница на покерстратеджи - не съм му давал линк.
      Здравей,

Не е от значение дали ти си получил началния капитал или не. Просто отнема няколко дни, докато информацията за нови препоръчани приятели се покаже на страницата. Обикновено до 2-3 дни вече се виждат всички препоръчани приятели.

Моля те да изчакаш още малко, а ако не се покаже - пиши на отдела за обслужване на клиенти в менюто Помощ.

Поздрави,
      Надя