Няколко формални въпроса

• Pasenkata
      Pasenkata
      Бронз
      Здрасти от мен Асен съм на 20 години, започнах да работя нощем в една застрахователна компания и по цели нощи съм в едни офиси дето ги охранявам уж ама си релаксирам по цяла нощ и така покер играя от както се помня , по-серизоно започнах да чета за покера преди година може би, обаче от тогава се взех на сериозно явно че разбирам нещо и с бонуса от 50$ се наиграх едно хубаво за седмица две и ги опуках както често се случва. И така за да не пиша дълго и на широко какво как:
      1: С изиграването 1 път на бонуса от 50$ повече няма как да се играе за него, дори след дълго период от време, тъй като може да се сметне че се забравят бързо нещата ако не се упражняват.
      2. За Skrill (Moneybookers) понеже си направих нова сметка в PokerStars и съответно не получавам бонус strategy точки въпреки че използвах кода който се предоставя и въведох името на сметката обече до мемента не се броят, а съм направил 24 VPP точки от вчера както направих сметката и депозирах 10$. Изполвах epay и съм с visa но за още допълнителни 10$ трябва да депозирам през Skrill и веднага ли се пилучава бонуса?
  • 2 отговора
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей Асене,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Ангел и съм модератор тук.

Радвам се че си започнал работа която те устройва!

Относно първия ти въпрос, ние често предлагаме и втори начален капитал, но е на случаен принцип и просто трябва да си късметлия. :)

Надявам се, че си използвал нашия линк и си следвал указанията при регистрацията си в PokerStars, ако случая е такъв не се безпокой, ще започнеш да получаваш StrategyPoints веднага след като получим информация за сметката ти от покер залата. Имай предвид, че точките се обновяват с малко забавяне - обикновено в рамките на 48 часа. Ако след няколко дни все още не си получил StrategyPoints, ще те помоля да пишеш ТУК.
      Всички отговори на въпроса ти за Skrill може да получиш в ТАЗИ тема.

Надявам се, че ти бях полезен! Ако имаш други въпроси, задай ги тук или създай нова тема.

Поздрави,
      achko
    • Mdenka
      Mdenka
      Бронз
      Може да се пробваш на фриироли. Постоянно има оферти в сайта а и доста зали предлагат ежедневно такива.