HOldem Manager

• Pokerkid94
      Pokerkid94
      Бронз
      Мога ли да взема ХМ без да плащам ? Забелязах че предлагат вариант да натръпам 1000 Submit точки в Еверест Покер и ще натръпам някави $ в сайта им и ще мога да си го къпя , също има и trial 30 дена които се чъдя дали след тъй няма да мога пак да си го запиша ? и тъй като имам 2 PC в къщи мога ли да използвам trial 30 дена на 1я после на другия или ако събера точките и си го закъпя чрез тях да го изполвам и на 2та PC ?
  • 7 отговора
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей Pokerkid94,

Не ти препоръчвам този вариант, защото изисква тракване на сметката ти и след като се възползваш от това предложение - няма да имаш други срещу тракването ти.

Можеш да си създадеш сметката от тук: Купи Hold'em Manager 2 и да използваш 30 дневната пробна версия. Като след това си го закупиш.

Също така да си създаваш 2 различни сметки, за да се възползваш от два пробни периода по 30 дни също не е за препоръчване, защото е измама и може да доведе до нежелани последствия. :)

Поздрави,
      Александър
    • Pokerkid94
      Pokerkid94
      Бронз
      Тя ми е тракната сметката към вас сметката, апък не искам да оставате с впечатлението че искам да измамя нещо 2 acc да си правя казах просто че имам 2 PC и това се чудя дали мога да изпозлвам 30 дена trial на единия PC в еверест примерно и на другия PC после да си изтегля за 30 дена и да си цъкам в starsa
    • kotsebotse
      kotsebotse
      Бронз
      Можеш и аз поне не виждам каква измама е това. Измама би било ако ти мине trial-а и се опиташ на същия компютър да продължиш да го ползваш по някакъв начин без да плащаш :) Trial-а си е "per PC", така че според мен нямаш проблем с това, което описваш.

Cheers,
      kotsebotse :s_cool:
    • FernandoVerdasco9
      FernandoVerdasco9
      Бронз
      Защо когато играя с Покерстарс Sit & Go не ми показва статистиките??Може ли някой да ми обясня как точно да ги настроя !!! Благодаря предварително !!!
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      До колкото знам е Trial per account - т.е. след като си е регистрирал сметката - може да го активира и използва 30 дни, като през тях няма проблеми да го ползва на 2 компютъра, както си е и с платената версия.

Но ако може да го пробва - без да си прави сметка, то тогава може би е възможно да го ползва на 2 компютъра за по 30 дни.

@FernandoVerdasco9,
      В PokerStars има две отделни настройки за историята на ръцете - една за за кеш игри и една за турнири. И двете трябва да записват историята на ръцете на английски на първо място и за предпочитане да им дадеш 999 дни запазване. След това виж къде точно се записват, защото е в две отделни папки и може да не е оказана на Hold'em Manager 2 тази за турнирите. Настройката се прави от Hold'em Manager 2 -> Hand Importing Options -> Auto Import Folders избираш символа "+" и добавяш тази папка, в случай че това не е направено. След това само трябва да започнеш да играеш и да ти е включен HUD -> от Hold'em Manager 2 -> Heads Up Display настройките.

Поздрави,
      Александър
    • FernandoVerdasco9
      FernandoVerdasco9
      Бронз
      Благодаря много,сега всичко е точно !!!
    • Mdenka
      Mdenka
      Бронз
      Най-добре е да събереш парите и да си го купиш. За да се получи безплатно е доста трудно и бая трябва човек да се потруди :)