megatiltara

• 20 отговора
    • vengeance77
      vengeance77
      Бронз
      Здравей.

Според мен:
      1/ Никога не бих колнал 4б ООП с А5д или 5б пушваш или фолд според мен. А постфлоп е мама мия :)
      2/ Браво много красива и добра ръка :nh
      3/ :nh стандартна
      4/ Тук е добре, но си извадила късмет на ривъра с/у ФХ и доста ме е станало тъпо :) иначе, ако беше само с флъш на този ривър бих бет/колнал.

Съвет:
      Не знам с какъв рол играеш на тези лимити, но вземи си играй като имаш НЛ20, НЛ30 , за да не катастрофираш ;)

Поздрави.
    • AchillesBG
      AchillesBG
      Сребро
      Добре дошла отново!

Повече подкрепа от софтуера този път! :D

По ръцете няма как да коментирам, тъй като най-вероятно си имала някакви рийдс над играчите, за да играеш така.
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      Всичките ръце са мега зле. :D

Третата е единствената стандартна, но и тя е зле, щото са те съкаутнали. ;)
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Първоначално публикувано от Ico0o
      Всичките ръце са мега зле. :D

Третата е единствената стандартна, но и тя е зле, щото са те съкаутнали. ;)
      дам :D :D
      слязох замалко пак на нл50 че 100 е ригнат :D :D :D той рейка същия :D
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      лол имам 2 начален капитал и як фд бонус :nh :D
      ако ми писне от прима може да поцъкам и там до нл50 , лошото е че май там няма рейкбек и трябва да мисля докато играя :D :D :D :coolface: а това не ми харесва :D :D :D
      е все пак ty PokerStrategy бг ;)
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      плиис

искам да съм 1 блог , отзат напред :D :D :D
      1 давайте плиис.

:D :pokerface: :D :D :pokerface:
      :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface:

:pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface: :pokerface:
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      хаха

давайте :D имали начин да си събера 3 та блога в едно ида си спамя на воля вътре :D

разбрах се за тренер още утре почваме като се набутах и ще си давам и част от рейкбека и рейкрейса при положение че съм на + , трениора е машинка и аз се надявам да стана такава , до 3 месеца каза ако изпълнявам ще мачакам нл100 с затворени очи , ама ще ми одере кожата до го ева , много скъпо за мен кво ще остане през тва време :fuuu: :fuuu: :fuuu:
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      яко 13 гласа 1.85 рейтинг :D :D :D :nh :nh
      почнах да рънвам зле за пръв път от 2 -3 месеца :D :D :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: трябва да сменям залата отново :D :D

треньора замалко да ме блокне че и бяха предплатени тренировките и после щях да ходя да се оплаквам на арменския поп. :D :D :D

записвах с една програмка звука и видеото после да преслушам отново , аз откъде да знам че ще се обиди , който е вземал не записва ли ? :facepalm: :facepalm:

каза че съм донк :rolleyes: ;( харесва му само че играя агро :D :D :D
      и горе долу чета постфлоп , обаче ми каза да не сядам на нл100 изобщо сега. X( да го ева

:fuckyeah

keep

следващия ъпдейт - като изляза бреакевен -my goal :D :facepalm:
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      Неска :D загубих 5 стака на нл50 (коачинга дава резултат :D :D ) и тоя месец за 41 хил ръце на 50 и малко 100 съм -500$ от игра / рейкбека избива малко загубите ама не ми е кеф че съм донк на рек рейса ме еваха яко кав е тоя korabamaika ебаси бота и ся трябва да играя по 7 -8 часа без почивка до края на месеца да кеш на нещо прилично ест 1 място , хората тоя месец играят много ;( тва е лошо

а и взех 2 началния капитал :D има кап на лимитите и ми искат верификация , мързи ме да си пращам снимки и сега ми е заключен акаунта ( ест дано да не ми потрябват ) ( да не закъсам толкова) :roto2: :D

сега ще се спиртосам че утре ме чака цял ден игра ;) :D :D

16 гласа ,рейтинг 1.65 вече съм про и най мразения блог в покерстратеджи :pokerface: :pokerface: :D :D

кееп 1 :coolface: поне 100 да ги направим
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      редактирано - без реклами!
    • MetoZlatkov
      MetoZlatkov
      Бронз
      редактирано - без реклами!
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      омф рейтинга е 2 :D :D :D тва е зле :D искам 5 ръчички надолу.

донк съм щях да играя по8 часа да се конкурирам с корабамайка ама звемах че ръннах добре на нл50 за 2 дни и се мъчех пак на 100 загубих 4 стака и слязох пак на 50 сега ше избутам месеца май там :D :D :D до дук 31к искам да направя 40к поне...

за месеца от игра съм 51$ напред и ев -1453$ :facepalm: :facepalm: :facepalm: то и филм май такъв имаше :D :facepalm: :facepalm: дано не си връща много както казва венджъса
      ей тва е от флипове чак толкова не съквах , а има доста флипове от нл100
      тренера ми е донк ама шипна 31к $ в старса :D :D да го ева в мангала и се циганее за 300$ :D :D :D :D :D :D :D :D :D

бтш преди да почна да ппиша тва залегнах с спиртозацията с няква фалшива водка :D :D :D :s_cool:
    • Ico0o
      Ico0o
      Бронз
      KorabaMaika e машина, ама само за грайнд. :D И играе 1-2-3 лимита по-нагоре от тебе, не виждам смисъл да го гониш.

PrayForYou ?
    • AkselA
      AkselA
      Бронз
      Само не виждам как качи на нл100 като преди няколко месеца бъстна банката на нл2,а преди това на нл10..айм лайк да фак ис ронг :roto2:
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      редактирано - кирилица!
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      редактирано - кирилица!
    • iwillgoon
      iwillgoon
      Бронз
      o,O
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Здравейте,

Целият спам тук е изтрит. Ще ви помоля да се запознаете с принципите на форума:
      Нашите форумни принципи

@marti1988 - Това важи и за теб. Ако ще се опитваш да направиш истински блог, добре е да прочетеш ето тази тема:
      9 съвета за успешен покер блог

Поздрави,
      Камен
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
    • 1
    • 2