Travian :)

• EthereaL
      EthereaL
      Бронз
      Аджеба някой от ПС България играе ли я тази зарибявка и къде? :s_biggrin:
      Аз от скоро играя и ми стана интересно дали има други, играта е доста добра и с много разнообразни стратегии :f_p:
  • 7 отговора
    • bah22
      bah22
      Треньор
      Треньор
      Няма време за такива зарибявки...
      Кое по напред? Работа, учене, покер, гадже и т.н... :s_biggrin:
    • darkonebg
      darkonebg
      Главен админ
      Главен админ
      Първоначално публикувано от bah22
      Няма време за такива зарибявки...
      Кое по напред? Работа, учене, покер, гадже и т.н... :s_biggrin:
      +1!
      Още по-проблематично става, когато работа=покер :D Никакво време за такива "времегубки".
      Иначе изглежда обещаващо :f_biggrin:
    • EthereaL
      EthereaL
      Бронз
      Много е добра играта но наистина изисква много време. Иначе е добре когато работа=покер...работиш си когато си искаш :) не виждам защо се оплакваш
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      И аз бях фен на тази игра,но в момента в който установих че от нея не ми остава време за покер си изтрих акаунта(имах 13 града и бях член на алианс който имаше амбицията да построи чудото и да спечели сървъра).Невъзможно е да се занимаваш сериозно с покер и да играеш Травиан едновременно.Моят съвет е да зарежеш Травиан-а и да се отдадеш на покер развитието си. =)
    • neelton
      neelton
      Бронз
      Аз играх травиан 4 години и ти препоръчвам да го откажеш :) Играта замира вече, Плюс акаунта дава много предимство срещу тези, които го нямат, отнема адски много време за да играеш успешно (пази Боже се регнеш в спийд сървър, за да си на високо ниво трябва да играеш по 10+ часа на ден и да имаш co-player така, че в акаунта почти винаги да има човек онлайн) и отгоре на всичко адски много хора си пускат ботове да им развиват акаунтите и да рейдват околията, което е непоносимо.

Затова го зарежи! :s_biggrin:
    • zarkoto223
      zarkoto223
      Бронз
      Добра е играта,ама рано или късно ти писва да си губиш времето с нея,но до тогава играй,лошо няма...
    • ibordd
      ibordd
      Бронз
      аз съм изиграл 4 сървъра спиид в бг 3 и 1 в ком .като в бг 2 пъти спечелихме сървъра с моя клан :f_biggrin:
      Играта е лудница ,но трябва да си нон стоп пред компютъра ...да ставаш през ноща да пускаш атаки и така нататък. Първите 5 града са лесни после като станат 20+ почваш да се побъркваш :f_eek:
      Ааа и да знаеш че водо до пристрастяване :)
      Have fun :s_cool: