Купувам Чипове

• 9 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Едва ли някой тук разполага с толкова много чипове, за да ти продаде, а и не намирам за удачно да се публикуват такива "обяви" в нашия форум.

Ето тук можеш да намериш чиповете на PokerStrategy.com - към магазина.

Другите играчи може би ще могат да те посъветват откъде да купиш чипове в България.

Поздрави,
      Надя
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от motppsychoo
      Искам да купя чипове минимум 300-400

http://resources.pokerstrategy.com/forum/cards/edit.png

Редактирано от Nadia:
      Редактирам публикацията - не мисля, че е уместно да се публикуват такива обяви с телефонни номера.
      A,защо направо не си вземеш едно куфарче с 500 чипа и 2 тестета карти плюс дилър чип и зарчета ? 33 евро.....
      аз не виждам кои ще има 300-400 чипа...
      Тези в саита са хубави,гледам 11 грама и нещо бяха,тежички са,не са леки като перца....земаи тях без да се замисляш.Пък ако нямаш възможност да дадеш толкова пари,успех с търсенето :D
    • MAXA92
      MAXA92
      Бронз
      Понеже не съм поръчвал от чужбина преди може ли някой да ме ориентира колко бил струвало доставката на този комплект до България (+ДДС-та и т.н.)
      http://en.shop.pokerstrategy.com/products/500x115g-Poker-Chip-Set-in-Aluminium-Case-with-Printed-Numbers.html
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Можеш да намериш ориентирвъчни цени, когато кликнеш на Shipping costs в описанието на продукта (там има линк: Click here for a preview).

Поздрави,
      Надя
    • twinster
      twinster
      Бронз
      ако съм сметнал правилно 500 чипа по 11,5 грама са 5750 гр. това са 5 кг. и 750 гр.
      Демек ако доставката за 5 кг. е 15,80 за това да ти земат наи много 17-18 лв.
      Не претендирам за правилно смятане (на акъл го смятах) нито че съм разбрал правилно таблицата,но до колкото я погледнах и рабрах,мисля че е така,дано съм бил полезен
    • frique
      frique
      Бронз
      На мен ми излезе 21 евро доставката с DHL до Франция, така че предполагам ще е около тази сума. Като цяло офертата си заслужава, чиповете са мн добри, изключение правят двете тестета карти(не са пластик) затова ще ти се наложи да инвестираш и в това.
      Аз лично поръчах куфарчето и отделно две тестета карти на покерстратеджи, всичко ми излезе 65-70 евро и съм изключително доволен, всяка вечер лайв игри с приятели.Ако ти се инвестира такава сума, заслужава си!
    • frique
      frique
      Бронз
      Колета тежи 9 килограма.5кг чиповете, но трябва да сложиш в сметките и алуминиевото куфарче, което не тежи никак малко.Надявам се да съм бил полезен !
    • twinster
      twinster
      Бронз
      Първоначално публикувано от frique
      Колета тежи 9 килограма.5кг чиповете, но трябва да сложиш в сметките и алуминиевото куфарче, което не тежи никак малко.Надявам се да съм бил полезен !
      Аххх,верно бе,баси идиота съм :D :D как можах да ги забравя...
      пууу тия момичета направо,2 и 2 не мога да сметна колко е :D :D :D
    • radotooo
      radotooo
      Бронз
      аз имам едно куфарче (чисто ново) с 300 чипа без номинант 11.5 грама карти зарове и прочие ако си заинтересован адниме да се разберем