Ето ме и мен :)

• docheff
      docheff
      Бронз
      Здравейте на всички :) От вчера съм регистриран потребител и ако трябва да съм честен съм прекарал 80% от времето, което съм вкъщи в сайта :) Сега очаквам да ми преведат бонуса от 50$ в Betfred. Ако може да ми кажете впечатления от тази покер зала и дали сте доволни :) Приятна и доходна игра на всички :)
  • 6 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей и добре дошъл в нашата общност!

Радваме се, че прекарваш доста време при нас и съм сигурна, че статиите, видеомаериалите и анализите на ръце ще са ти от полза.

За Betfred едва ли много хора ще могат да споделят мнението си, тази зала приема български клиенти едва от няколко дни, но може и да се намери някой, който да играе вече там.

Поздрави,
      Надя
    • ltd78
      ltd78
      Бронз
      Ами като цляо мрежата е сбъркана според мен получават се невеоятни рънове . АА печеи в неповече от 30 % о случаите но за стратегията short стак е супер .
    • petrakow
      petrakow
      Бронз
      Първоначално публикувано от ltd78
      Ами като цляо мрежата е сбъркана според мен получават се невеоятни рънове . АА печеи в неповече от 30 % о случаите но за стратегията short стак е супер .
      А така, настрой го още в началото, че редят картите :f_biggrin:
    • kriskovliza
      kriskovliza
      Злато
      Дравей docheff
    • pokerboby
      pokerboby
      Бронз
      Здравей, късмет ;) :)
    • befino
      befino
      Бронз
      По стечение на обстоятелствата ми преведоха бонуса там и играя от около 10-12 дена , това което не ми харесва , е че има малко маси с по 10 играча на микро лимитите и като играеш на няколко маси ,парво чакаш за да влезеш и второ, като се удвоиш и излезеш ,после ти е трудно да си намериш друга маса.
      Относно играчите ,мисля че са като по останалите зали.
      А и един съвет преди да почнеш да играеш забрави всичко което си гледал в high stakes poker или подобни филмчета :)
      Успех на масите !