Теглене

• 21 отговора
    • Kleshto
      Kleshto
      Бронз
      Здравей,
      В сайта е написано за всяка зала отделно какви са условията. Ето ти пример с ПокерСтарс.
      http://bg.pokerstrategy.com/poker-stars/free50
      Успех
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Първоначално публикувано от Zlatniq89
      Привет извинявам се предварително за вьпроса,но искам да попитам кога и какви са условията след като си получа бонуса от 50 $ да изтегля някакви пари
      Здравей,

Тези изисквания са различни за всички покер зали. Можеш да погледнеш в секцията Покер зали, където за повечето покер зали има допълнителен таб, наречен Начален капитал.

Ако не успееш да намериш информацията там, кажи ни коя покер зала си си избрал и ще можем да ти помогнем.

Поздрави,
      Надя
    • Zlatniq89
      Zlatniq89
      Бронз
      намерих споменатата секция,но не ми отговаря особено точно на вьпроса или аз поне не си го обеснявам докраи.в бет 365 сьм,виждам че казват че на някакви си 1200 Мерит поинтс ти изплащат по 10 $,но 1во какви са тези точки как се правят и трудно ли е,2ро ако евентуално сьм направил някакви пари не отговарят дали мога преждевременно да изтегля някаква сума..пише само за по тези 10 $ нз .. ?
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Merit points

За бонуса - накратко той е 50+100$.
      За да можеш да теглиш 50-те $ първоначален капитал, трябва да събереш 5000 точки. Над тези 50$ можеш да теглиш печалби, ако пожелаеш.
      Освен 50-те $ имаш 100$ допълнителни като на всеки 1200 точки, освобождаваш 10$ от тях.
    • Jordan64
      Jordan64
      Бронз
      Мисля, че това ще ти помогне.

Имаш непосредствен достъп до твоите $50 с цел да играеш покер, въпреки че трябва да натрупаш поне 5,000 Merit Points* преди да ти се изплатят тези $50.

* Merit Points се трупат при игра на покер в bet365.

Лимит от 1 месец: Ако не влезеш в сайта в рамките на 1 месец, губиш началния бонус от $50.
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Днес се опитах да изтегля част от печалбите си в Бет365. Реших да се допитам до поддръжката преди да направя каквото и да било. Оказа се, че е необходимо да имаш 5 000 МП, за да правиш каквито и да е тегления. Така твърденията, че е възможно да теглиш от печалбите ди по всяко време се оказват неверни. Все пак има ли някой с опит в това начинание?
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Доколкото съм запознат,ако не си депозирал сам условието с тези 5000МП е в пълна сила.Неприятно но факт .
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Първоначално публикувано от falkoneti
      Доколкото съм запознат,ако не си депозирал сам условието с тези 5000МП е в пълна сила.Неприятно но факт .
      Изрично попитах и за депозиране. Отговор: нужни са 5000МП за да теглите.
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Първоначално публикувано от Rossess
      Днес се опитах да изтегля част от печалбите си в Бет365. Реших да се допитам до поддръжката преди да направя каквото и да било. Оказа се, че е необходимо да имаш 5 000 МП, за да правиш каквито и да е тегления. Така твърденията, че е възможно да теглиш от печалбите ди по всяко време се оказват неверни. Все пак има ли някой с опит в това начинание?

Как се опита да теглиш? , обикновенно най лесния и бърз начин е като преди това направиш някъкъв депозит(минимален) и след това нямаш никакъв проблем.

п.п.Говоря ако става въпрос за транзакции с карти(най вече VIZA)
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Ами точно за това реших първо да попитам през лайв-чата им. Въвел съм си номер на карта (Виза) и се интересувах за условията, тук бях чел, че печалби се теглят без значение от точките. Казах им, че смятам да депозирам и след това да изтегля част от банката си. Според операторката (полу човек, полу компютър :) ), това няма как да стане ако нямам 5000МП.
      Ти теглил ли си от там?
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      От bet365 все ощте не съм теглил.Чакам да си вдигна ощте банката(ако не я сваля преди това :D :D :D )Но както ти казах най - лесно е преди това да депозираш(то май това стана задължително условие) и след това да теглиш.
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      А попита ли полу -компа:) за какво става въпрос? Само за 50-те начален капитал или за горнитцата която си направил?
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Точно за печалбите питах, както и да е имам още малко до 5000МП. С какво име играеш и на какъв лимит, да знам ако се засечем.

Поздрави.
    • falkoneti
      falkoneti
      Бронз
      Името ми е същтото :) ,а за лимитите-слязох доста надолу откакто смених СМС с СГС. Играя на NL10,NL5 а когато няма достатъчно маси слизам без проблем и на NL2.

П.П. Всъщтност най-искрено се надявам да не се засичаме на една и същта маса,щте е голям минус и за двамка ни :D
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Продължавам да ти пиша на ЛС, че достатъчно оспамихме темата :)

За триене.
    • finchybg
      finchybg
      Бронз
      Извинявайте, че ви подведох за това, че може да си теглите печалбите.
      В някои зали можеше, но явно бет 365 не е от тях.

По тези въпроси най-добре питайте самия съпорт на сайта, защото те имат пряк поглед над акаунта ви там и съответните ограничения. Хубавото е, че доста от залите вече имат съпорт на български.
    • Zlatniq89
      Zlatniq89
      Бронз
      Първоначално публикувано от Rossess
      Точно за печалбите питах, както и да е имам още малко до 5000МП. С какво име играеш и на какъв лимит, да знам ако се засечем.

Поздрави.
      А трудно ли се правят тези точки.на теб колко време ти отне ?
    • Rossess
      Rossess
      Бронз
      Първоначално публикувано от Zlatniq89
      А трудно ли се правят тези точки.на теб колко време ти отне ?
      За 3 месеца имам малко над 3000 МП. Първите два играх СМС 4-6 маси по около 4-5 часа на ден, след това минах на СГС на 4 маси пак за същото време НЛ10. След няколко загубени БИ отново се връщам към СМС :) , което ще ме забави доста с точките.
    • Carrollz
      Carrollz
      Бронз
      moga li da popitam dali ima nqkakva veroqtnost da se zloopotribi s dannite koito davame
    • 1
    • 2