Проблеми с Покани приятел

• besniqkrasio
      besniqkrasio
      Бронз
      Здравейте здравейте

Пиша ви понеже съм препоръчал
      потребителя: tedyizpiti
      Така обаче незнайно защо точките не се отчитат.
      Така да кажа предварително преди да сте ми написали разни глупости от типа на ама проверено ли е дали се е регистирарал потребителя през нашия линк маркетинг код потребителското име дали е въведено и бла бла
      Айде стига тъпизми много ви са моля вземете се в ръце най накрая и почнете да си вършите работата.
      Просто съм бесен още преди да съм почнал да ви пиша.
      Начи предната година преди една година същия проблем препоръчвам потребител и не му отчитате точките накрая не ми преведахте парите за препоръчан потребител заради ВАШИТЕ ГРЕШКИ.
      Айде много ви са моля вземете се малко в ръце и почнете да си вършите работа.
      Тоя проблем съществува от една година и още не сте направили нищо да почнете да отчитат точките като са изпълнени поставените условия.
      Ся ши ми кажете Покерстарс марс ами хайде като работите с тях да постигнете някакво съгласие да започнат те в такъв случай да си вършат работата и да сте коректни двете страни а не само да обещавате някакви работи които не давате реално и пари които после не превеждате не по вина на препоръчания от мен потребител.
      Предната година беше същата работа не отчитахте точките 1 месец 1 месец цял месец и накрая вместо 100$ ми преведахте 25$ за препоръчан потребител
      Ся ко праим пак ли ши са прайте на луди
      До кога ще лъжите хората
      До кога ?
      Очаквам вашите действия по въпроса действия а не бездействия щото вяшите бездействия вече съм ги виждал !!!!
  • 9 отговора
    • 7Lucker
      7Lucker
      Бронз
      Колега разбирам, че си ядосан, но не е това начина. Аз лично съм си получил всичко и даже го изтеглих.

Имах недоразумение за точки, но то се оказа заради старата и новата система. Очаквам да ти отговорят и да се открие проблема, успех.
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей besniqkrasio,

Получихме съобщението ти в "Помощ" и отговорихме на него.

Също така моля да обърнеш внимание на това, че вече сме ти обяснили тази ситуация в следната тема: Ще Си Получа Ли Тоя Път Парите ? Или Пак Няма Да Сте Виновни Че Всичко Е Изпълнено А Пари Няма?

На кратко ще го обясним още веднъж - в някои случаи от PokerStars могат да започнат проверка на сметката на даден потребител, когато имат съмнения относно спазването на правилата и условията им, като го уведомяват за това чрез съобщение на пощата му.
      Докато тече тази проверка, за съжаление те не ни предоставят информация за играта му с истински пари на масите в залата. Също така не знаем и нямаме информация колко време продължава тази проверка - индивидуално е за всеки потребител на залата. Всичко това е свързано със сигурността на залата и ние не можем да се месим в тези проверки и влияем на времето за протичането им и решенията от тях.

Съжалявам за възникналите неудобства, но ако получаваме информация от залата за играта на поканения от теб приятел, то ти ще получаваш съответните възнаграждения за това, спрямо правилата и условията на "Покани приятел".

Също така - когато потребител има проблеми с получаването на StrategyPoints за играта си с истински пари в дадена покер зала, ние им съдействаме за разрешаването им, защото както той, така и ние имаме интерес да получава точките си.

Поздрави,
      Александър
    • marti1988
      marti1988
      Бронз
      лол бесния красио я ядосан тва не го очаквах :D :D :D

препоръчах мой роднина и точките са същите като рейка който е навъртял незнам толкова хора има теглили над 1 к от покани приятел точно пък бесникрасио да излъжат.......... парите пристигнаха за 2 дена.
    • besniqkrasio
      besniqkrasio
      Бронз
      [quote]Първоначално публикувано от AlpinaBG

На кратко ще го обясним още веднъж - в някои случаи от PokerStars могат да започнат проверка на сметката на даден потребител, когато имат съмнения относно спазването на правилата и условията им, като го уведомяват за това чрез съобщение на пощата му.

-Интересното в случая обаче е че такова уведомление не се е състояло

Потребителя се е свързал с тях чака се отговор.
      Предполагам че до два месеца ще отговорят

Предния път като препоръчах потребител в Покерстарс точно толкова размотавахте вие Покерстатеджи и Покерстарс преди да почнете да отчитате точките на потребителя при положение че си беше изпълнил всички условия
      Сега какво пак ли ще размотавате два месеца ???

Съжалявам за възникналите неудобства, но ако получаваме информация от залата за играта на поканения от теб приятел, то ти ще получаваш съответните възнаграждения за това, спрямо правилата и условията на "Покани приятел".

-- еми аз като гледам вий май никога не получавате такава информация ?
      Не е ли време най накрая да направите нещо по въпроса с тея мистериозно губещи се точки ?
      Не е ли време най-накрая да подобрите комуникацията си с Покерстарс ?

Също така - когато потребител има проблеми с получаването на StrategyPoints за играта си с истински пари в дадена покер зала, ние им съдействаме за разрешаването им

--- голямо рамо сте ударили на потребителя " свържи се с Покерстарс ! "

Също така моля да обърнеш внимание на това, че вече сме ти обяснили тази ситуация в следната тема: Ще Си Получа Ли Тоя Път Парите ? Или Пак Няма Да Сте Виновни Че Всичко Е Изпълнено А Пари Няма?

-- ами пиша отново защото предния път по ВАША ВИНА ПАРИ НЕ ПОЛУЧИХ
      Не желая отново да ме ощетите при положение че съм си изпълнил условията както и препоръчания от мен потребител.
      От обяснения не ми става по добре искам да си получа парите.
      Вашите обяснения не струват 200$

Ще ми обясните ли къде точно го пише във информацията ви за покани приятел че може да не си получа парите.
      Имате дадени услови към мен и към потребителя препоръчан от мен.
      Пише ги ясно и точно четах пак информацията за покани приятел.
      Никъде не пишете че няма да преведете пари ако условията са изпълнени но залата не ви праща информация ?
      Някъде пише ли го това ?
      Прочетете си логото и рекламната информация !
      Като ми го покажете това къде сте го въвели като предупреждение ще спра да си искам парите !

Какво ся за втори път пак ще се покриете че всички условия са изпълнени от мене и препоръчания от мен потребител а пари няма да преведете ???
      До кога ще лъжете хората ?
    • achko
      achko
      Бронз
      Здравей besniqkrasio,

Ето условието което те интересува:

Щом поканеният от теб член започне да печели StrategyPoints, ти започваш да печелиш пари.

За момента поканения ти приятел не изпълнява това условие, съответно и ти не получаваш пари. Ние не знаем защо PokerStars са решили да не ни дават информация за още един от поканените ти приятели, но докато това не се промени и ние не започнем да получаваме данни за играта им от покер залата няма какво повече да направим.

Имай предвид, че такива случаи се срещат много рядко, както може да се убедиш форума не е пълен с теми за това как не сме превеждали StrategyPoints/пари а напротив - огромна част от нашите членове са получили началния ни капитал и/или пари за поканените си приятели.

Ще те помоля да обърнеш внимание и на това, че си получил всичките си възнаграждения по визирания от теб случай, след като твоя приятел е събрал необходимите точки. Както вече сме ти обяснили в предишната тема - за поканените преди 06.12.2011 г. приятели важат предишните условията и възнагражденията на Програмата покани приятел, в следствие на което вероятно е настъпило объркването ти.

Поздрави,
      achko
    • besniqkrasio
      besniqkrasio
      Бронз
      Благодаря за отговора.

Имай предвид, че такива случаи се срещат много рядко, както може да се убедиш форума не е пълен с теми за това как не сме превеждали StrategyPoints/пари а напротив - огромна част от нашите членове са получили началния ни капитал и/или пари за поканените си приятели.

Съгласен съм. И виждам че в действителност е така много рядко някой се оплаква че не е получил обещаното обикновено е за началния капитал съм виждал теми.
      Неприятното е че ми се случва за втори път да не отчитат точките на препоръчания от мен потребител.

А има ли нещо което може да се направи за да се подобри комуникацията
      между Pokerstrategy и Pokerstars във връзка с получаването на данни за точките и въобще на информацията за точките на потребителите или в действителност този проблем да не подават информацията за точките на потребителите е много рядък и за това не е било нужно да обсъдите проблема ?
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей besniqkrasio,

Независимо от това колко рядко срещан е даден проблем, ние винаги сме се старали да съдействаме при разрешаването му и предприемане на необходимите действия за това да не се повтаря, ако и до колкото е възможно.

За съжаление това не винаги е възможно, особено когато се касае до решения и проверки свързани със системите за сигурност на покер залите.

Колко време ще продължи проверката, както и резултатите от нея зависят изцяло от покер залата и специфичния случай за това и не можем да дадем повече информация, както би желал.

Отново те призовавам за малко търпение и разбиране, понеже когато е възможно да съдействаме в такива случаи го правим, защото както вече споменахме, тези ситуации са неприятни както за теб, поканения от теб приятел, така и за нас.

Поздрави,
      Александър
    • fulldavion
      fulldavion
      Начален
      xD
    • AlpinaBG
      AlpinaBG
      Главен админ
      Главен админ
      Здравей fulldavion,

Добре дошъл във форума ни! Аз се казвам Александър.

Можем ли да ти помогнем с нещо? :)

Надявам се да бъдеш активен във форума и те каня да се представиш на общността ни - ТУК.

Поздрави,
      Александър