Проблем с изтеглянето на софтуера.

• milenn8
      milenn8
      Сребро
      Здравейте, от вчера са мъча да изтегля софтуера на бет365 за да се регистрирам, за да се въсползвам от 50$ бонус които получавам при преминаването на теста.Но когато тръгна да го свалям антивирусната програма не ми позволява.Изключих антивирусната и когато пак се опитам да го изтегля ми пише C:\DOCUME~1\Ivan4o\LOCALS~1\Temp\ip8ibJuy.exe.part could not be saved, because the source file could not be read.

Try again later, or contact the server administrator.
      От вчера опитвам какви ли не варянти и не става.
      Незнам дали тук е мястото за този въпрос, но не намерих по-подходящо...ако не е тук се извинявам.Ще съм благодарен ако някой може да ми съдейства, поздрави.
  • 3 отговора
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Здравей,

Мога да ти предложа следното - защо не опиташ да запазиш файла на друго място на компютъра си? Тогава може и да проработи.

Ако не стане, можеш да пишеш имейл или в чата или да се обадиш на отдела за обслужване на клиенти на bet365, те имат поддръжка и на български език. За целта просто натисни Контакти на страницата им.

Поздрави,
      Надя
    • milenn8
      milenn8
      Сребро
      Благодаря за отговора, но явно ще се размина с бонуса...От залите в които се предлага бонуса мога да сваля само PokerStars и Full Tilt Poker но в тях вече имам сметки...Пробвах на три различни компютъра и не мога да сваля никоя от другите три зали.Писах на бет 365 но и от там не можаха да ми помогнат :D Изключвам антивирусната и като тръгна да ги свалям ми пише "връската със сървара е прекратена по необичаен начин".Та от там идва друг въпрос, ако някой има отговора...?С какво са по различни другите софтуери от тези два които мога да сваля?В смисъл данеби да ми липсва някоя програма или..Не разбирам много от компютри и само за това се сещам.
    • Nadia
      Nadia
      Бронз
      Инсталацията на покер софтуер не изисква специална програма, напротив - това е софтуер като всеки друг. Възможно е обаче да имаш операционна система, която не е поддържана от самата покер зала - защо не пишеш на залата, която си си избрал? Те би трябвало да могат да те посъветват.

Поздрави,
      Надя